Loading...
3769 Branded Map
Ref: 3769

Drukarnia Narodowa

marszałka JózefaPiłsudskiego, Stare Miasto

Apartamenty na sprzedaż oraz wynajem w luksusowej kamienicy "Drukarnia Narodowa"

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Drukarnia Narodowa

Hamilton May Logo Hamilton May

Apartamenty na sprzedaż oraz wynajem w luksusowej kamienicy "Drukarnia Narodowa"

Budynek Drukarni Narodowej to nowa inwestycja mieszkaniowa mieszcząca się w centrum Krakowa, zaledwie 300m od Rynku Głównego. Drukarnia Narodowa jest szczególnie popularna pośród najemców korporacy...

Budynek Drukarni Narodowej to nowa inwestycja mieszkaniowa mieszcząca się w centrum Krakowa, zaledwie 300m od Rynku Głównego. Drukarnia Narodowa jest szczególnie popularna pośród najemców korporacyjnych i biznesowych oraz najemców zza granicy.


Informacje o inwestycji

Drukarnia Narodowa to jedyny w swoim rodzaju projekt odnowienia kamienicy, ukończony w 2010 roku. Kompleks budynków na który składa się Drukarnia Narodowa został wybudowany pomiędzy 1911 a 1912 rokiem. Budynki te przeszły całkowitą renowację z użyciem najwyższej jakości materiałów by przywrócić im dawny blask i dostosować je do najwyższych standardów mieszkaniowych XXI wieku.


Wszystkie budynki wyposażone są w windy, a zamknięty kompleks jest strzeżony i monitorowany. Inwestycja składa się z 48 przestronnych apartamentów z balkonami lub tarasami. W podziemiach znajduje się parking.


Lokalizacja

Drukarnia Narodowa zlokalizowana jest przy ul. Piłsudskiego, na Starym Mieście, w odległości krótkiego spaceru od historycznego centrum, oraz nieopodal głównego biura Hamilton May. Idąc w przeciwną stronę w kilka minut znajdziemy się na Błoniach - największego rekreacyjnego terenu w Krakowie. Lokalizacja ta daje doskonały dostęp do komunikacji miejskiej, oraz, z racji na swoje położenie po zachodniej stronie centrum, ułatwia dojazd do lotniska w Balicach i autostrady A4.


Opis apartamentów

Drukarnia Narodowa oferuje apartamenty o różnych powierzchniach, od małych mieszkań typu studio, przez jedno i dwu sypialniowe, po największe penthousy. Większość apartamentów posiada balkon - niektóre, położone na pierwszym piętrze, mają dostęp do wspólnego ogródka. Drukarnia Narodowa prezentuje najwyższy standard mieszkaniowy w Krakowie, oferując luksusowe wykończenie i umeblowanie, a także w pełni wyposażone kuchnie oraz wygodne łazienki.


Ogólne informacje o Drukarni Narodowej

Oferty nieruchomości w Drukarni Narodowej nie pojawiają się często na rynku, jednak z racji na sąsiedztwo z biurem Hamilton May, mamy zazwyczaj dobry wybór apartamentów na sprzedaż i wynajem. Jednosypialniowe apartamenty oraz studia są głównym przedmiotem zainteresowania inwestorów.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 3769
Miasto
Kraków
Ulica
marszałka JózefaPiłsudskiego
Dzielnica
Stare Miasto
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
48
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
5

Przewodnik po dzielnicy Stare Miasto

Stare Miasto - powód, by pokochać Kraków

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.