Pasaż Podgórski - nowa inwestycja w dynamicznie rozwijającej sie części Krakowa - Ślusarska, Kraków - Zobacz szczegóły, ref. 5132 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Pasaż Podgórski - nowa inwestycja w dynamicznie rozwijającej sie części Krakowa


Zdjęcia inwestycji Pasaż Podgórski

Pasaż Podgórski

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować Pasaż Podgórski - nową inwestycję zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się, postindustrialnej części Krakowa.


Pasaż Podgórski

Pasaż Podgórski znajduje się pomiędzy ulicami Ślusarską i Romanowicza i składa się z dwóch etapów o budynkach o wysokości 4-8 pięter. Nowocześnie zaprojektowane budynki wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów i oferują 405 mieszkań o funkcjonalnych układach.

Inwestycja oferuje swoim mieszkańcom dwupoziomowy parking podziemny, windy oraz starannie zaaranżowaną działkę. Inwestycja jest ogrodzona, objęta monitoringiem i ochroną. Inwestorem jest znana na rynku firma IMS budownictwo.


Pasaż Podgórski - Lokalizacja

Inwestycja mieści się na Zabłociu, postindustrialnej dzielnicy, która obecnie przechodzi dynamiczny proces gentryfikacji. Lokalizacja zapewnia dobra połączenie z centrum miasta, jak również dostęp do terenów rekreacyjnych Bulwarów Wiślanych zlokalizowanych w pobliżu


Pasaż Podgórski - Mieszkania

Inwestycja mieści w sobie 405 mieszkań o wygodnych układach wielkości od 26 do 80 m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub loggię.


General information

Hamilton May zaprasza do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania informacji na temat mieszkań dostępnych na sprzedaż i wynajem w tej nowej inwestycji.

Dodaj swoją nieruchomość w Pasaż Podgórski
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
oferta nr 5132
status
Istniejący

Miasto
Kraków

Ulica
Ślusarska

Dzielnica
Podgórze

cena sprzedaży od
190 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
6 900 PLN

cena wynajmu od
2 000 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
60 PLN

ilość mieszkań
405

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
8