Nowy Świat - oferty sprzedaży i wynajmów w kameralnym budynku na Starym Mieście - Napoleona Cybulskiego, Kraków - Zobacz szczegóły, ref. 3778 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowy Świat - oferty sprzedaży i wynajmów w kameralnym budynku na Starym Mieście


Zdjęcia inwestycji Nowy Świat

Nowy Świat

Informacje o inwestycji

Apartamentowiec Nowy Świat to ekskluzywna inwestycja składająca się z zaledwie 32 apartamentów. Posiada pełną 24-godzinną ochronę z portierem, windę, dwupoziomowy zadaszonego parking i klimatyzację. Budynek został ukończony na początku 2007 roku. Na budynek składają się cztery główne piętra mieszkań, oraz dwa penthousy na wyższych piętrach. Mieszkańcy mogą także skorzystać z ogrodu znajdującego się w oficynie.


Lokalizacja inwestycji Nowy Świat

Położona na rogu ulic Garncarskiej i Cybulskiego, inwestycja posiada cichą, lecz bardzo dogodną lokalizację. Budynek położony jest zaledwie 300 m od centrum starego miasta, Rynku Głównego. W okolicy znajduje się wiele sklepów, kawiarni i pubów, a także połączeń z resztą miasta za pomocą komunikacji miejskiej.


Opis apartamentów w Nowym Świecie

Nowy Świat oferuje apartamenty w różnych rozmiarach - od małych studiów, jedno-i dwupokojowych apartamentów, aż po duże penthousy. Większość apartamentów wyposażona jest w balkony - niektóre z nich znajdujące się na pierwszym piętrze mają dostęp do wspólnego ogrodu. Nowy Świat reprezentuje bardzo wysoki standard, oferując najlepsze wykończenie i instalacje, a także w pełni wyposażoną kuchnię oraz komfortowe łazienki.


Ogólne informacje o Nowym Świecie

Ze względu na fakt, że Hamilton May ma swoją siedzibę w tym samym budynku, zawsze mamy dostęp do aktualnych ofert w Nowym Świecie. Ze względu na duży popyt i ograniczoną podaż w tym budynku, z naszego doświadczenia wynika, iż zarówno nieruchomości przeznaczone na sprzedaż jak i wynajem osiągają wysokie ceny i znajdują klientów w stosunkowo krótkim okresie.

Poprzez zaprzyjaźnioną spółkę, AAA Krakow Apartments, możemy również zaoferować wynajem krótko- i średnioterminowy dla celów służbowych i turystycznych

Dodaj swoją nieruchomość w Nowy Świat
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
oferta nr 3778
status
Istniejący

Miasto
Kraków

Ulica
Napoleona Cybulskiego

Dzielnica
Stare Miasto

ilość mieszkań
32

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
5