Loading...
3778 Branded Map
Ref: 3778

Nowy Świat

Napoleona Cybulskiego, Stare Miasto

Nowy Świat - prestiżowa inwestycja w centrum miasta. Mieszkania o wysokim standardzie, aktualne oferty apartamentów na sprzedaż .

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Nowy Świat

Hamilton May Logo Hamilton May

Nowy Świat - prestiżowa inwestycja w centrum miasta. Mieszkania o wysokim standardzie, aktualne oferty apartamentów na sprzedaż .

Nowy Świat jest nową inwestycją zlokalizowaną w centrum Krakowa, zaledwie 300 metrów od serca starego miasta, Rynku Głównego. W budynku położonym na rogu ulic Garncarskiej i Cubulskiego...

Nowy Świat jest nową inwestycją zlokalizowaną w centrum Krakowa, zaledwie 300 metrów od serca starego miasta, Rynku Głównego.


W budynku położonym na rogu ulic Garncarskiej i Cubulskiego znajdują się 32 mieszkania oraz podziemy parking dla samochodów. W 2007, dzięki generalnej przebudowie starego budynku, Nowy Świat stał się luksusowym apartamentowcem oferującym luksusowe standardy. Na parterze tego budynku, w sąsiedztwie apteki i biura dewelopera, znajduje się biuro Hamilton May.


W budynku Nowy Świat zatrudnieni są portierzy, którzy pracują 24h na dobę, aby zapewnić mieszkańcom pełne bezpieczeństwo. Budynek składa się z czterech pięter, zawiera dwa luksusowe apartamenty typu penthouse na najwyższych piętrach, ponadto wyposażony jest w windę oraz posiada dwupoziomowy parking podziemny i parking przed budynkiem. Mieszkańcy i właściciele mają do swojej dyspozycji niewielki ogród położony na tyłach inwestycji.


Firma Hamilton May Nieruchomości jest główna agencją działającą przy transakcjach dotyczących mieszkań w budynku Nowy Świat - posiadamy w swojej ofercie mieszkania na sprzedaż i wynajem, zarówno długoterminowy jak i krótkoterminowy oferowany przez naszą siostrzaną firmę AAA Apartamenty. Zapraszamy do odwiedzin naszego biura w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku, bądź też kontaktu telefonicznego/mailowego w celu uzyskania większej ilości informacji.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 3778
Miasto
Kraków
Ulica
Napoleona Cybulskiego
Dzielnica
Stare Miasto
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
32
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
5

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Nowy Świat.