Luksusowa inwestycja w centrum Warszawy - Mennica Residence. - Grzybowska, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 12442 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Luksusowa inwestycja w centrum Warszawy - Mennica Residence.


Zdjęcia inwestycji Mennica Residence

Mennica Residence

Mennica Residence

Inwestycja Mennica Residence składa się z dwóch budynków mieszkalnych, połączonych z handlowo-usługowym przyziemiem oraz reprezentacyjnym głównym wejściem, wysokim hallem recepcyjnym i wydzielonym wewnętrznym dziedzińcem oraz zielenią, która nadaję całemu miejscu niesamowity klimat. W budynku znajduję się szeroka gama pomieszczeń rekreacyjno-wypoczynkowych m.in kort do squasha, siłownia, sala gimnastyczna, sauna sucha i mokra, sala do masażu, sala do zabiegów kosmetycznych oraz sala z jacuzzi z wyjściem na taras. Została stworzona sala klubowa, umożliwiająca organizację imprez okolicznościowych jak i wspólnej integracji z mieszkańcami, dodatkowo strefa malucha, która umożliwia spędzanie czasu z pociechami. Projekt architektoniczny jest autorstwa BBGK Architekci z siedzibą w Warszawie, a projekt inwestycyjny spółki Mennica Polska, natomiast konstrukcją zajmują się Eiffage Polska Budownictwo z Warszawy oraz Mostostal Warszawa.


Mennica Residence - Lokalizacja

Mennica Residence znajduję się w prestiżowej lokalizacji w nowym, nowoczesnym śródmieściu Warszawy, u zbiegu ulic Żelaznej i Grzybowskiej. Stacja metra, przystanki autobusowe, tramwajowe, dworzec główny sprawiają, że okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu inwestycji znajduję się doskonale rozwinięta infrastruktura miejska, która zapewnia nam liczne restaurację, kawiarnie, muzea, galerie handlowe, teatry, urzędy i inne obiekty usługowe.


Mennica Residence - Apartamenty

Mennica Residence składa się z czternastu kondygnacji i oferuję apartamenty o metrażach od 32m2 do 250m2. Dostępne są mieszkania 2,3,4,5,6-pokojowe w tym również penthouse'y. Apartamenty charakteryzują się one niezwykłą funkcjonalnością, praktycznym rozkładem, zapewniającym możliwość własnej aranżacji przestrzeni.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych apartamentów.

Dodaj swoją nieruchomość w Mennica Residence
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 12442
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Grzybowska

Dzielnica
Wola

cena sprzedaży od
756 230 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
18 300 PLN

cena wynajmu od
4 500 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
105 PLN

ilość mieszkań
430

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
14