Apartamenty na sprzedaż i wynajem w inwestycji Apartamenty Murano - Pokorna, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 4750 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Apartamenty na sprzedaż i wynajem w inwestycji Apartamenty Murano


Zdjęcia inwestycji Apartamenty Murano

Apartamenty Murano

Hamilton May prezentuje elegancką inwestycję Apartamenty Murano, w doskonałej lokalizacji, na granicy Śródmieścia i Żoliborza, tuż obok stacji metra Dworzec Gdański.


Apartamenty Murano

Inwestycja została zrealizowana w 3 etapach na przestrzeni lat 2007 - 2012.

Jest to kompleks apartamentowy z 2-poziomową halą garażową oraz częścią handlowo - usługową, w której działają m.in.: salon kosmetyczno-fryzjerski i spa, centrum medyczne oraz liczne punkty handlowe w tym supermarket spożywczy Simply Market. Mieszkańcy mają do dyspozycji wewnętrzny ogród o powierzchni 1 ha z 3 placami zabaw dla dzieci.

Swoją architekturą budynek nawiązuje do czasów MDM-u jak i modernistycznych lat 30-tych XX wieku. Elewacja wykonana została z naturalnego kamienia, a od strony zachodniej zwieńczeniem inwestycji jest szklana wieża.

Inwestorem jest firma Budimex Nieruchomości.


Lokalizacja Apartamentów Murano

Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu ścisłego centrum miasta, a jednocześnie z dala od zgiełku. Idealne położenie pod względem komunikacyjnym: stacja metra Dworzec Gdański w odległości 300 m., w pobliżu znajdują się również liczne przystanki tramwajowe i autobusowe. Stare i Nowe Miasto w zasięgu 10 minut spacerem, podobnie jak Centrum Handlowe Arkadia. Bezpośrednie sąsiedztwo uzupełniają 3 duże kompleksy biurowe: Gdański Business Centre, North Gate oraz budynek Intraco.


Apartamenty w inwestycji Apartamenty Murano

Powierzchnie mieszkań w budynku zaczynają się od 33 m2. Na najwyższych piętrach usytuowane są klimatyzowane apartamenty z przestronnymi, podgrzewanymi tarasami. Każde z mieszkań ma dostęp do najnowocześniejszej infrastruktury multimedialnej, a cały budynek został wyposażony w zaawansowany system wideofonów z funkcją alarmu.


Ogólne informacje

Inwestycja została zaprojektowana z przeznaczeniem dla wymagających klientów. Własny apartament w Murano może być zarówno idealnym miejscem do życia, jak i w przypadku mniejszych mieszkań doskonałą inwestycją pod wynajem.

Dodaj swoją nieruchomość w Apartamenty Murano
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 4750
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Pokorna

Dzielnica
Śródmieście

cena sprzedaży od
550 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
13 000 PLN

cena wynajmu od
1 700 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
65 PLN

ilość mieszkań
680

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
18

Podobne inwestycje

Inwestycje w pobliżu