Loading...
11506 Branded Map
Ref: 11506

Pereca 11

Icchoka Lejba Pereca, Wola

Mieszkania na wynajem w inwestycji Pereca 11

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Pereca 11

Hamilton May Logo

Mieszkania na wynajem w inwestycji Pereca 11

Pereca 11 to 14-kondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny, w którym znajdują się 193 apartamenty oraz 3 lokale handlowo-usługowe na parterze. Stanowi idealne miejsce dla osób ceniących miejsk...

Pereca 11 to 14-kondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny, w którym znajdują się 193 apartamenty oraz 3 lokale handlowo-usługowe na parterze. Stanowi idealne miejsce dla osób ceniących miejski tryb życia w jednocześnie spokojnym zakątku w samym centrum miasta.


Pereca 11 - Lokalizacja

Budynek zlokalizowany jest w centrum biznesowej części Warszawy, w jednej z najprężniej rozwijającej się dzielnicy. W pobliżu znajdują się najważniejsze węzły komunikacyjne, takie jak stacja metra ONZ, liczne przystanki tramwajowe i autobusowe oraz Dworzec Centralny. Doskonale rozwinięta infrastruktura miejska zapewnia także dostęp do wielu restauracji, kawiarni, barów i rozmaitych punktów handlowo-usługowych. W ciągu kilku minut spacerem można dojść do Pałacu Kultury i Złotych Tarasów.


Pereca 11 - Apartamenty

Inwestycja oferuje 193 apartamenty o zróżnicowanej wielkości, w tym apartamenty typu studio, z jedną, dwiema lub trzema sypialniami, z balkonami lub z tarasami. Charakteryzują się one niezwykłą funkcjonalnością, bardzo dobrym standardem wykończenia, zapewniającym najwyższy komfort mieszkania. Każdy apartament wyposażony jest w pralkę i zmywarkę oraz może zostać wynajęty z pełnym umeblowaniem lub bez.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych apartamentów.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 11506
Miasto
Warszawa
Ulica
Icchoka Lejba Pereca
Dzielnica
Wola
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
193
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
13

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Pereca 11.

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...