Apartamenty w reprezentacyjnej inwestycji "Rezydencja Biała" - Biała, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 4704 - Hamilton May
Loading...
4704 Branded Map
Ref: 4704

Rezydencja Biała

Biała, Wola

Apartamenty na wynajem w inwestycji Rezydencja Biała

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Rezydencja Biała

Hamilton May Logo

Apartamenty na wynajem w inwestycji Rezydencja Biała

'Rezydencja Biała' to nowoczesny, kameralny sześciopiętrowy budynek z elegancką elewacją o doskonałej lokalizacji. Inwestycję wyróżnia ponadczasowa architektura idealnie wpisująca się w charakter o...

'Rezydencja Biała' to nowoczesny, kameralny sześciopiętrowy budynek z elegancką elewacją o doskonałej lokalizacji. Inwestycję wyróżnia ponadczasowa architektura idealnie wpisująca się w charakter okolicy. W projekcie wykorzystano wysokiej klasy materiały wykończeniowe, gwarantujące jego najwyższą trwałość.

Budynek objęty jest całodobową ochroną, monitoringiem, recepcja znajduje się w dwukondygnacyjnym holu wejściowym. W budynku znajduje się również dwupoziomowy parking podziemny.

Inwestycja znajduje się w pobliżu Al. Jana Pawła II i Al. Solidarności oraz ul. Chłodnej. Pomimo lokalizacji w samym centrum miasta mieszkańcy mają zapewnioną ciszę i spokój, bezpieczne, pełne zieleni otoczenie oraz doskonały dostęp do różnych miejskich atrakcji: kin, teatrów, kawiarni i restauracji. Dzięki wygodnemu i szybkiemu dojazdowi samochodem i środkami komunikacji miejskiej można dostać się do pozostałych części stolicy. W pobliżu znajduje się Hala Mirowska, C.H. Arkadia, C.H. Klif, liczne sklepy, przedszkola, szkoły oraz parki.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 4704
Miasto
Warszawa
Ulica
Biała
Dzielnica
Wola
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
80
Od centrum
1km
Wszystkich pięter
5

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Rezydencja Biała.