Loading...
13428 Branded Map
Ref: 13428

GreenDustry Zabłocie

Tadeusza Romanowicza, Podgórze

Greendustry: Loftowe mieszkania i zielone dziedzińce - idealne połączenie w Krakowie

Zobacz aktualne oferty w
GreenDustry Zabłocie:

Hamilton May Logo Hamilton May

Greendustry: Loftowe mieszkania i zielone dziedzińce - idealne połączenie w Krakowie

Ta innowacyjna inwestycja wyróżnia się na tle planu miasta dzięki połączeniu życia miejskiego z naturą. Zielone dziedzińce otoczone niską zabudową stanowią wyjątkową przestrzeń, która pozwala na zr...

Ta innowacyjna inwestycja wyróżnia się na tle planu miasta dzięki połączeniu życia miejskiego z naturą. Zielone dziedzińce otoczone niską zabudową stanowią wyjątkową przestrzeń, która pozwala na zrównoważony tryb życia, pozwalając jednocześnie cieszyć się bliskością natury.

Rozpoczęta budowa w pierwszym kwartale 2021 roku została oddana do użytku już 2023 roku. To kompleks dwóch wielorodzinnych budynków, składających się z trzech kondygnacji naziemnych, wraz z parterem, oraz jednej kondygnacji podziemnej, zapewniającej miejsca postojowe dla mieszkańców.

Cała inwestycja oferuje 107 przemyślanych lokali mieszkalnych, gdzie wysokość pomieszczeń, w zależności od kondygnacji, waha się od 255 do 300 cm, zapewniając przestrzeń i wygodę. Standard wykończenia utrzymany jest na poziomie deweloperskim, zapewniając funkcjonalność i estetykę na każdym kroku.

Dodatkowo, mieszkańcom zapewniono komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe podziemne, co zwiększa komfort życia i zapewnia wygodę korzystania z infrastruktury inwestycji. Dwupoziomowe mieszkania w Greendustry zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i estetyce. Poszerzone o zielone tarasy, tworzą idealne miejsce do relaksu po intensywnym dniu. Industrialny charakter Zabłocia był inspiracją do stworzenia przestronnych, loftowych wnętrz, które odzwierciedlają historię i charakter miejsca.

Inwestycja oferuje funkcjonalne rozwiązania architektoniczne i innowacyjne technologie, takie jak stacje ładowania pojazdów elektrycznych, lobby z portierem oraz miejsce do ładowania rowerów i hulajnóg elektrycznych.

W Greendustry ważna jest też bliskość do natury na każdym kroku. Zielone patia, tarasy oraz forum zieleni i ogródki tworzą przyjazne środowisko, w którym można odpocząć i cieszyć się spokojem.

Greendustry to także miejsce, gdzie można odkrywać różnorodność kulinarną i kulturalną Zabłocia. Restauracje, kawiarnie, kluby oraz pierwszy krakowski food hall Hala Lipowa, to tylko niektóre z atrakcji, które tworzą wyjątkową atmosferę tego miejsca. Odwiedzając Zabłocie, można poczuć puls sztuki i kreatywności, które nadają dzielnicy niepowtarzalny klimat.

Greendustry Zabłocie to więcej niż tylko mieszkania - to nowy sposób życia w zgodzie z naturą i lokalną społecznością.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 13428
Miasto
Kraków
Ulica
Tadeusza Romanowicza
Dzielnica
Zabłocie, Podgórze
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
107
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
4

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Przewodnik po dzielnicy Zabłocie

Zabłocie - nowoczesne postindustrialne miasto

Ambitny projekt mieszkalny, zorganizowany wokół słynnej fabryki Schindlera oraz znakomitego muzeum sztuki nowoczesnej - na pofabrycznych przestrzeniach przemysłowej dzielnicy.

Ambitny projekt mieszkalny, zorganizowany wokół słynnej fabryki Schindlera oraz znakomitego muzeum sztuki nowoczesnej - na pofabrycznych przestrzeniach przemysłowej dzielnicy.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.