Loading...
13361 Branded Map
Ref: 13361

Elektrownia Powiśle

Leszczyńska, Śródmieście

Elektrownia Powiśle

Zobacz aktualne oferty w
Elektrownia Powiśle:

Hamilton May Logo Hamilton May

Elektrownia Powiśle

Apartamenty w Elektrowni Powiśle to wybór nowoczesnych lokali o podwyższonym standardzie i zróżnicowanych metrażach. Wnętrza wykończone zostały w trzech stylach: industrialnym, nowojorskim i minima...

Apartamenty w Elektrowni Powiśle to wybór nowoczesnych lokali o podwyższonym standardzie i zróżnicowanych metrażach. Wnętrza wykończone zostały w trzech stylach: industrialnym, nowojorskim i minimalistycznym.

Wyjątkowa lokalizacja Powiśla zapewnia swobodny dostęp do kultury i rozrywki oraz świetną komunikację z resztą Warszawy, a przy tym bliskość natury, dzięki bulwarom wiślanym i okolicznym parkom. Mieszkając w Apartamentach Elektrownia Powiśle, możesz korzystać ze wszystkich uroków stolicy.

Ponadto, w industrialnych wnętrzach dawnej elektrowni czekają na Ciebie wyjątkowe marki, restauracje serwujące dania z różnych stron świata oraz Beauty Hall – przestrzeń z usługami dla urody i pielęgnacji.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 13361
Miasto
Warszawa
Ulica
Leszczyńska
Dzielnica
Powiśle, Śródmieście
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
90
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
5

Przewodnik po dzielnicy Powiśle

Powiśle - najmodniejsza dzielnica stolicy nad Wisłą

Klimat Powiśla tworzą kilometry rekreacyjnych bulwarów wiślanych i niesamowite inwestycje mieszkaniowe położone przy kameralnych uliczkach.

Klimat Powiśla tworzą kilometry rekreacyjnych bulwarów wiślanych i niesamowite inwestycje mieszkaniowe położone przy kameralnych uliczkach.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.