Na wynajem dwupokojowy apartament z przestronną loggią i ogródkiem w prestiżowej inwestycji Apartamenty NOVUM - Rakowicka, Kraków - for-rental, ref. 12928 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Na wynajem dwupokojowy apartament z przestronną loggią i ogródkiem w prestiżowej inwestycji Apartamenty NOVUM


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu eleganckiego, dwupokojowego apartamentu z przestronną loggią o pow. 20m2, zlokalizowanego w centrum Krakowa, w nowej inwestycji Apartamenty NOVUM.

Nieruchomość o powierzchni 42m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz wyjściem do przeszklonej przestronnej loggii oraz prywatnego ogródka, sypialni, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie jest nowe, elegancko wykończone z dbałością o detale, w całości umeblowane i wyposażone.

Inwestycja Apartamenty Novum cieszy się ogromnym powodzeniem ze względu na nowoczesną bryłę, estetykę projektu oraz wysoką jakość wykończenia. Wejścia do klatek zaprojektowano z wewnętrznych dziedzińców a nie z ulicy, co zapewnia poczucie większej intymności. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu przyszłych mieszkańców w każdym z kwartałów przewidziano odrębną strefę recepcyjną. Do dyspozycji pozostają również zaaranżowane zielenią tereny wspólne z alejkami i ławeczkami, dziedziniec z oczkami wodnymi oraz dwa place zabaw. Dodatkowo w inwestycji przewidziano miejsca parkingowe na dwóch podziemnych kondygnacjach. W budynku znajduje się rowerownia.

Apartamenty NOVUM to inwestycja zlokalizowana w samym centrum Krakowa przy ul. Rakowickiej. Apartament znajduje się w bliskim sąsiedztwie Galerii Krakowskiej oraz naprzeciw Uniwersytetu Ekonomicznego. Infrastruktura handlowo - usługowa wokół inwestycji doskonale rozwinięta. W sąsiedztwie znajdziemy sklepy, piekarnie, pocztę. Bliskość komunikacji miejskiej zapewnia łatwy dostęp do każdego miejsca w Krakowie. W pobliżu znajduje się kawiarnia i restauracja oferująca atrakcyjne śniadania i lunche.

Cena 3400 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (400 PLN) + media (100 PLN) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (200 PLN )

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w przypadku zainteresowania tą ofertą.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 12928
Inwestycja

Miasto
Kraków

Ulica

Dzielnica

cena
3 400 PLN
(798 EUR)

cena/M2
81 PLN

Powierzchnia
42m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
1km

piętro
Parter

niedawna aktualizacja
10-07-2019