Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Apartament z jedną sypialnią w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Poznańskiej

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować komfortowy apartament w pięknie odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum miasta.

Apartament został zaprojektowany i urządzony z dużą dbałością o szczegóły przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Pokój dzienny z półotwartą widną kuchnią, w połączeniu z wysokimi sufitami przedwojennej kamienicy dają efekt niezwykłej przestronności. W nie mniej przestronnej sypialni, z wyjściem na balkon, dyskretnie wkomponowano pojemne szafy, doskonale wykorzystujące wysokość pomieszczenia. Wychodzące na przeszklone patio okna zapewniają idealną ciszę w samym sercu tętniącej życiem Warszawy.

Prestiżowa, kameralna kamienica zlokalizowana przy ulicy Poznańskiej została wybudowana w 1910 roku dla braci Adolfa i Hermana Knothe. Pośród licznych, zabytkowych elementów wystroju klatek schodowych i wnętrz zachowały się secesyjne metalowe balustrady, stolarka drzwi do lokali i posadzki. Dobudowano natomiast windy. Ta historyczna kamienica posiada 26 mieszkań oraz przepiękne, stylowo zaprojektowane patio z przeszklonym dachem. Na parterze znajdują się galerie sztuki oraz restauracja.

Nieruchomość znajduje się na ul. Poznańskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Hożą. Jest to miejsce tętniące życiem w dzień i w nocy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele modnych kafejek i restauracji. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do wszystkich środków transportu (tramwaj, autobus, metro, kolej).

Cena 1 530 000 PLN

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszam do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 18106
Miasto
Ulica
Dzielnica
Inwestycja
Powierzchnia
60 m2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Od centrum
w centrum
Piętro
3
Niedawna aktualizacja
27-01-2023
Balkon
Telewizja kablowa
Internet
Winda
Przyjazne dla zwierząt
Ochrona/ dozorca

Koszty

Ref: 18106
Cena
1 530 000 PLN
Cena/m2
25 500 PLN

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Przewodnik po dzielnicy Śródmieście

Śródmieście - serce stolicy

Śródmieście Warszawy zachwyca wielkomiejską atmosferą: dominują tu szklane wieże, luksusowe apartamentowce i ruchliwe arterie. Śródmieście kryje jednak znacznie więcej atrakcji.

Śródmieście Warszawy zachwyca wielkomiejską atmosferą: dominują tu szklane wieże, luksusowe apartamentowce i ruchliwe arterie. Śródmieście kryje jednak znacznie więcej atrakcji.

Poznańska 16

Development
Development

Poznańska 16 to słynna kamienica w centrum Warszawy. Budynek przeszedł kompleksową rewitalizację z zachowaniem oryginalnych elementów i został wyposażony we wszystkie nowoczesne rozwiązania mieszkalne, co sprawia, że inwestycja znajduje się w czołówce najbardziej atrakcyjnych budynków mieszkalnych Śródmieścia. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje także parking podziemny. ...