Sobieski Residence - Popularna inwestycja mieszkaniowa w spokojnym otoczeniu Starego Miasta - Łobzowska, Kraków - Zobacz szczegóły, ref. 3773 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Sobieski Residence - Popularna inwestycja mieszkaniowa w spokojnym otoczeniu Starego Miasta


Zdjęcia inwestycji Sobieski Residence

Sobieski Residence

Hamilton May był związany z inwestycją Sobieski Residence już od rozpoczęcia budowy i sprzedaży pierwszych apartamentów. Dzięki temu nasze biuro ma doskonały kontakt z właścicielami i inwestorami w tym kompleksie. Mimo dużego popytu i relatywnie niskiej podaży zarówno na rynku wynajmów, jak i sprzedaży, Hamilton May wciąż oferuje wiele apartamentów w tym budynku.


Inwestycja Sobieski Residence

Sobieski Residence to kameralny kompleks trzech zintegrowanych budynków wtapiających się idealnie w otaczającą je architekturę, z finezją zaczerpując z niej swój styl. Centrum kompleksu stanowi ponad stuletnia kamienica z zachowaną fasadą. Otoczona jest ona wtapiającymi się w otoczenie dwoma nowoczesnymi skrzydłami. Ten wysokiej klasy kompleks mieszkaniowy posiada 24h ochronę, windy i podziemny parking. Wszystkie apartamenty są klimatyzowane.


Lokalizacja

Zlokalizowany na ulicy Łobzowskiej, kompleks Sobieski Residence położony jest w samym sercu starego Krakowa, mniej niż 10 minut spacerem od Starego Miasta i Rynku. Sobieski Residence położony jest w pobliżu ulicy Karmelickiej, jednej z głównych krakowskich arterii, która oferuje liczne sklepy, supermarkety i linie tramwajowe pozwalające na łatwy dostęp do pozostałych części Krakowa. Wiele mieszkań w tej inwestycji znajduje się z dala od ulicy, korzystając z udogodnień tak dobrej lokalizacji, zachowując ciszę i spokój.


Opis apartamentów

Sobieski Residence składa się z trzech budynków, które mieszczą z kolei około 80 apartamentów. Składa się na nie przekrój różnych typów - od małych apartamentów typu studio, po duże penthousy. Większość mieszkań wykończona jest w bardzo wysokim standardzie. Klimatyzacja jest standardowo na wyposażeniu każdego z nich. Wiele mieszkań posiada balkony. Windy znajdują się we wszystkich trzech budynkach, i schodzą także do poziomu garaży podziemnych. Niektóre z apartamentów mają dodatkowe komórki lokatorskie w garażach.


Ogólne informacje

Popyt na apartamenty w Sobieski Residence utrzymuje się na wysokim poziomie zarówo na rynku sprzedaży, jak i wynajmów. Z naszego doświadczenia wiemy, że konkurencyjnie wyceniane apartamenty nie pozostają na rynku długo, dlatego radzimy szybkie podejmowanie decyzji w przypadku zainteresowania wynajmem lub kupnem mieszkania w tej lokalizacji.

Dodaj swoją nieruchomość w Sobieski Residence
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
oferta nr 3773
status
Istniejący

Miasto
Kraków

Ulica
Łobzowska

Dzielnica
Stare Miasto

cena sprzedaży od
250 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
12 000 PLN

cena wynajmu od
1 300 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
50 PLN

ilość mieszkań
80

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
6

Podobne inwestycje

Inwestycje w pobliżu