Luksusowe apartamenty w jednej z najbardziej eksluzywnych inwestycji - Piękna Nova - Piękna, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 4767 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Luksusowe apartamenty w jednej z najbardziej eksluzywnych inwestycji - Piękna Nova


Zdjęcia inwestycji Piękna Nova

Piękna Nova

Hamilton May prezentuje jedną z najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie - Piękna Nova, usytuowaną w pobliżu Pl. Konstytucji i Traktu Królewskiego.


Piękna Nova

Piękna Nova to 6-piętrowa rezydencja z 2-poziomową halą garażową. Na parterze zaprojektowana została część usługowo-handlowa, wyraźnie oddzielona od części mieszkalnej, w skład której wchodzi 10 lokali użytkowych.

Budynek został wykonany z najlepszych dostępnych materiałów wykończeniowych, wykorzystując między innymi połączenie naturalnego kamienia z drewnem egzotycznym. Inwestor zdecydował się również na zastosowanie wielu nowoczesnych technologii, wśród których można wymienić centralny system bezpieczeństwa, system zarządzania funkcjami komfortu w pomieszczeniach oraz centralny panel sterowania LCD.


Inwestorem jest Magnus Group sp. z o.o., a budynek został zaprojektowany przez pracownię 'Bulanda i Mucha architekci'.


Lokalizacja inwestycji Piękna Nova

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Pięknej 15, nieopodal Traktu Królewskiego i przepięknych parków: Ujazdowskiego i Łazienek Królewskich, idealnych miejsc na popołudniowe spacery. W pobliżu znajduje się również Plac Konstytucji, ul. Marszałkowska, Metro Politechnika, liczne kawiarnie, restauracje oraz punkty usługowe.


Apartamenty w inwestycji Piękna Nova

W budynku znajduje się 76 komfortowych apartamentów o metrażach od 45 do 170 m2 i wysokości pomieszczeń ok. 3 m. Apartamenty na najwyższych piętrach mają tarasy dachowe, a większość pozostałych mieszkań posiada balkony.


Ogólne informacje

Hamilton May, jako firma zajmująca się pośrednictwem w wynajmie i sprzedaży nieruchomości luksusowych posiada w swojej ofercie mieszkania zlokalizowane w tym prestiżowym budynku.

Dodaj swoją nieruchomość w Piękna Nova
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 4767
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Piękna

Dzielnica
Śródmieście

ilość mieszkań
76

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
6

Podobne inwestycje

Inwestycje w pobliżu