Apartamenty na sprzedaż i wynajem na osiedlu Marina Mokotów - Racławicka, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 4956 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Apartamenty na sprzedaż i wynajem na osiedlu Marina Mokotów


Zdjęcia inwestycji Marina Mokotów

Marina Mokotów

Hamilton May prezentuje prestiżową inwestycję Marina Mokotów, zlokalizowaną w sercu Mokotowa.


Marina Mokotów

Osiedle mieszkaniowe Marina Mokotów w Warszawie zostało zaprojektowane przez APA Kuryłowicz & Associates a jego budowa była realizowana w latach 2003-2006 przez największego polskiego developera Dom Development S.A.

Działka, na której zlokalizowany jest cały kompleks ma powierzchnię 20 ha. Cały teren jest bardzo ładnie zagospodarowany. Centralną częścią planu osiedla jest pas zieleni parkowej, ze zbiornikiem wodnym, połączony z parkiem urządzonym na historycznych wałach fortowych. Wzdłuż parku zlokalizowano kwartały zabudowy mieszkaniowej o różnorodnej intensywności i charakterze.

Budynki wykończone są w bardzo wysokim standardzie, z dbałością o najmniejsze detale. Cały kompleks jest strzeżony i monitorowany.


Lokalizacja Mariny Mokotów

Prestiżowa lokalizacja, blisko centrum miasta i Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. W pobliżu znajdują się Pola Mokotowskie. Galeria Mokotów w odległości 7 minut jazdy samochodem. Marina Mokotów to także idealny wybór pod względem lokalizacji dla osób pracujących na terenie zagłębia biurowego na Służewcu.


Apartamenty w inwestycji Marina Mokotów

Na osiedlu znajdują się budynki mieszkalne o wysokości do 7 pięter, kameralne 3-piętrowe apartamentowce, domy w zabudowie szeregowej a także wolnostojące rezydencje. Powierzchnie oferowanych jednostek wahają się od 37 m2 do prawie 600 m2 w przypadku rezydencji.


Ogólne informacje

Marina Mokotów to zaciszna i pięknie zagospodarowana enklawa mieszkaniowa w na terenie Warszawy. Pomimo upływu lat wciąż pozostaje jednym z najbardziej prestiżowych projektów mieszkaniowych na mapie stołecznych inwestycji.

Dodaj swoją nieruchomość w Marina Mokotów
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 4956
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Racławicka

Dzielnica
Mokotów

ilość mieszkań
1027

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
7

Inwestycje w pobliżu