+48 12 426 51 26 (Kraków) +48 22 428 16 15 (Warszawa)
Apartamenty na wynajem - Kraków, ZabÅocie

Apartamenty na wynajem - Kraków, Zabłocie

Apartamenty na wynajem - Kraków, Zabłocie (1)


Sortuj po:

Ref 2531
Cena:
4,900 PLN (1,148 EUR)
Powierzchnia:
92m2
Pokoje:
3

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować luksusowy, 3-pokojowy apartament 92 m2 z ogromnym tarasem w Garden Residence.

Ostatnio wynajęte:

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Wawel

Kraków, Podgórze, Przemysłowa

Cena:
5,700 PLN (1,335 EUR)
Powierzchnia:
97m2
Pokoje:
3

Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie z dwiema sypialniami i tarasem w popularnej inwestycji Garden Residence.

Zupełnie nowy, stylowy dwupokojowy apartament z  narożnym balkonem z widokiem w inwestycji Riverside na Zabłociu - oferta na wyłączność

Kraków, Podgórze, Zabłocie

Cena:
2,300 PLN (539 EUR)
Powierzchnia:
44m2
Pokoje:
2

Hamilton May przedstawia ofertę wynajmu zupełnie nowego, dwupokojowego mieszkania z dużym balkonem, znajdującego się w dzielnicy Zabłocie.

Nowy, widokowy trzypokojowy apartament z balkonem, miejscem garażowym i komórką lokatorską w nowoczesnej inwestycji Riverside na Zabłociu

Kraków, Podgórze, Zabłocie Gorąca oferta

Cena:
3,000 PLN (703 EUR)
Powierzchnia:
58m2
Pokoje:
3

Hamilton May przedstawia ofertę wynajmu zupełnie nowego trzypokojowego mieszkania z dużym balkonem, garderobą plus miejscem postojowym i komórką lokatorską znajdującego się w Podgórzu,...

Hamilton May, specjalizując się w wysokiej klasy nieruchomościach znajdujących się w centralnych lokalizacjach, ma szczególną przyjemność przedstawić swoim klientom wybór apartamentów mieszczących się na Zabłociu. Dowiedz się więcej i zapoznaj się ze szczegółowym zestawieniem ofert.

Zabłocie w ciągu ostatnich lat zyskało sobie reputację najszybciej rozwijającej się części Krakowa. Pionierami stały się tutaj inwestycje Pasaż Podgórski oraz Garden Residence, jak również stworzony później Riverside, podkreślające walory i niezwykły potencjał dzielnicy. Podczas gdy w centrum miasta podobne projekty pociągają za sobą wydatek rzędu od 9 000 PLN do 11 000 PLN za m2, kupujący w tej części Krakowa ponoszą koszt ok. 7 000 PLN za m2, który w przypadku najwyższych pięter może nieznacznie wrosnąć do 7 500 PLN, lub 8 000 PLN za m2. Ceny za wynajem zaczynają się od 45pln/m2 w Garden Residence. Średnia cena jednosypialnianego apartamentu to 2300 pln/ miesiąc.

W ostatnich latach dało się zaobserwować napływ fali młodych specjalistów, którzy zdecydowali się osiedlić na Zabłociu. Szybko rozwijający się rynek usług, bliskość centrum handlowego Galeria Kazimierz i możliwość dość szybkiego dotarcia do centrum, nie pozostały bez znaczenia dla rangi obszaru, który w szybkim tempie zyskał popularność wśród wschodzącej, zamożnej klasy średniej w Polsce.