Wynajmij swoją nieruchomość z Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Dlaczego warto wybrać Hamilton May wynajmując nieruchomość?

Zespół ekspertów ds. sprzedaży

Zespół ekspertów ds. sprzedaży

Przeprowadzenie udanych negocjacji oraz osiągnięcie korzystnej ceny wymagają wiedzy i umiejętności. Dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu przygotowaniu, nasi licencjonowani agenci służą radą i swoją praktyczną wiedzą przy sprzedaży i sprawach administracyjno prawnych związanych z transakcją.

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomośc kliknij tutaj.

Realistyczna wycena nieruchomości

Realistyczna wycena nieruchomości

Przeprowadzamy kilka wycen każdego tygodnia, dzięki czemu mamy doskonałe dane dotyczące cen najmu nieruchomości w Twojej lokalizacji.

Nasze wyceny uwzględnią główne zalety nieruchomości i, co najważniejsze, pozwolą Ci wejść na rynek dobrze poinformowanym, z rzetelną informacją o przewidywanej cenie wynajmu Twojej nieruchomości.

Umów się na darmową wycenę lub zadzwoń na (+48) 12 426 51 26 (Kraków) , (+48) 22 428 16 15 (Warszawa)

Wartościowa baza lojalnych klientów

Ugruntowana pozycja wśród klientów korporacyjnych

Hamilton May to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek wśród agencji nieruchomości zajmujących się wynajmem korporacyjnym w Warszawie i Krakowie. Nasze relacje z większością międzynarodowych firm działających w głównych miastach Polski oraz firmami relokacyjnymi, które je obsługują, umożliwiają Ci dostęp do znakomitej bazy klientów, którzy są skłonni zapłacić właściwą cenę za odpowiednią nieruchomość.

Ze strony klienteli korporacyjnej zauważamy szczególne zainteresowanie apartamentami zarządzanymi przez Hamilton May.

Silna pozycja marketingowa

Silna pozycja marketingowa

Inwestujemy tysiące złotych miesięcznie by upewnić się, że nieruchomości naszych klientów docierają do jak największej ilości potencjalnych najemców.

Poprzez rozważną analizę naszych specjalistów ds. marketingu, optymalnie pozycjonujemy oferty naszych klientów na wielu kanałach marketingowych, takich jak portale branżowe, kampanie mailowe, wyszukiwarki oraz druk, by zapewnić jak najlepsze pokrycie rynku.

Doskonała strona internetowa

Doskonała strona internetowa

Hamilton May może poszczycić się innowacyjną stroną internetową, odwiedzaną przez dziesiątki tysięcy użytkowników miesięcznie. Niezależna możliwość prezentowania ofert i generowania zapytań to prawdopodobnie najsilniejsza cecha Hamilton May.

Nasza strona internetowa używana jest nie tylko przez klientów indywidualnych, ale także przez inne agencje nieruchomości szukające ofert dla swoich klientów, i jest rozpoznawalna jako punkt wyjściowy wyszukiwania nieruchomości o wysokim standardzie w centrum największych polskich miast.

Profesjonalna fotografia

Profesjonalna fotografia

Na rynku pełnym słabo zaprezentowanych ofert, Hamilton May podnosi poprzeczkę w profesjonalnej prezentacji nieruchomości swoich klientów.

Nasi wyspecjalizowani fotografowie używają wyłącznie sprzętu z najwyższej półki aby wykonywać zachwycające fotografie najlepszej jakości. Razem z przejrzyście stworzonymi opisami, rezultat mówi sam za siebie; Profesjonalne i atrakcyjne oferty są idealnym pierwszym krokiem do zwiększenia zainteresowania Twoją nieruchomością.

Specjalistyczne usługi

Specjalistyczne usługi

Skupiając się na nieruchomościach o wysokim standardzie w centrach głównych polskich miast i innych prestiżowych dzielnicach, Hamilton May oferuje węższy, lecz bardziej wyspecjalizowany zakres usług. W rezultacie, znamy nasz rynek lepiej niż ktokolwiek inny!

Elastyczne godziny spotkań

Elastyczne godziny spotkań

Zespoły agentów Hamilton May oferują elastyczne terminy spotkań, wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, którymi w większości są ciężko pracujący profesjonaliści nie mający możliwości oglądać nieruchomości w typowych godzinach pracy. Nie pozwalamy uciec żadnej okazji, by pokazać Twoją nieruchomość.

Zarządzanie nieruchomościami

Zarządzanie nieruchomościami

Nasz doświadczony zespół ds. zarządzania nieruchomościami zajmuje się setkami mieszkań i domów w Warszawie i Krakowie, przejmując obowiązki właścicieli i dodając wartościowe usługi dla najemców. W rzeczywistości, większość firm i korporacji wybiera apartamenty zarządzane przez Hamilton May, by móc skorzystać z angielskojęzycznej obsługi ich pracowników.