Loading...
5524 Branded Map
Ref: 5524

Angel Wawel

Koletek, Stare Miasto

Mieszkania na wynajem w inwestycji "Angel Wawel"

Zobacz aktualne oferty w
Angel Wawel:

Hamilton May Logo

Mieszkania na wynajem w inwestycji "Angel Wawel"

Angel Wawel to najnowsza inwestycja dewelopera Angel Group, znanego z realizacji Angel City i Angel Plaza w Krakowie. Luksusowy standard w połączeniu z niezwykłą lokalizacją, czynią ten kompleks na...

Angel Wawel to najnowsza inwestycja dewelopera Angel Group, znanego z realizacji Angel City i Angel Plaza w Krakowie. Luksusowy standard w połączeniu z niezwykłą lokalizacją, czynią ten kompleks najbardziej ekskluzywnym wśród wszystkich krakowskich inwestycji mieszkaniowych.

Kompleks Angel Wawel powstał w dawnych murach klasztoru sióstr koletek. Poddane gruntownej renowacji i powiększone o nowoczesny budynek z ogrodem stworzyły zamkniętą, intymną przestrzeń. Wśród udogodnień mieszkańcy znajdą całodobową ochronę i obsługę konsjerża, podziemny parking, strefę SPA (basen, łaźnia parowa, sauna sucha oraz siłownia), a także dostępną tylko dla lokatorów strefę wspólną, w której przewidziano: piwniczkę na wina, bibliotekę, kino, cafe bar, kącik zabaw dla dzieci i salę gier.

Angel Wawel powstał u podnóża Wzgórza Wawelskiego - u zbiegu ulic Koletek i Sukienniczej, z widokiem na Zamek Królewski. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Polsce. W najbliższym sąsiedztwie zaczyna się także dzielnica Kazimierz - pełna zabytków kultury historyczna dzielnica żydowska.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 5524
Miasto
Kraków
Ulica
Koletek
Dzielnica
Kazimierz, Stare Miasto
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
225
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
5

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Angel Wawel.

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...