Loading...
13288 Branded Map
Ref: 13288

Wola Exclusive Apartments

Pylna, Zwierzyniec

Apartamenty na wynajem w inwestycji Wola Exclusive

Zobacz aktualne oferty w
Wola Exclusive Apartments:

Hamilton May Logo

Apartamenty na wynajem w inwestycji Wola Exclusive

Hamilton May prezentuje przestronne i stylowe apartamenty, położone w przepięknym, cichym i zielonym otoczeniu Woli Justowskiej. Wola Exclusive Apartments Wola Exclusive Apartemt...

Hamilton May prezentuje przestronne i stylowe apartamenty, położone w przepięknym, cichym i zielonym otoczeniu Woli Justowskiej.

Wola Exclusive Apartments

Wola Exclusive Apartemtns to kompleks kameralnych, nowoczesnych budynków mieszkalnych realizowany z myślą o najbardziej wymagających Klientach, poszukujących przestronnych i eleganckich apartamentów. Przyszli najemcy docenią komfort i dyskrecję płynącą z faktu, że w każdym z budynków mieszczą się jedynie cztery apartamenty.


Lokalizacja - Wola Exclusive Apartments

Inwestycja zlokalizowana jest starej części Woli Justowskiej – najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa. O jej wyjątkowości decyduje bliskość do centrum, przy jednoczesnym dostępie do terenów zielonych. Okolica jest wyjątkowo spokojna, w odpowiedniej odległości od dróg o natężonym ruchu. W niedalekim sąsiedztwie Wola Exclusive Apartments znajduje się Park Decjusza, ścieżka wzdłuż Rudawy i krakowskie ZOO.

Więcej o życiu i charakterze dzielnicy pisaliśmy na naszym blogu.


Apartamenty - Wola Exclusive Apartments

Apartamenty dostępne na wynajem w tej inwestycji dostępne są w zróżnicowanych układach: od 70-ciu do 120 metrów kwadratowych. Lokale na parterze dysponują bardzo dużymi ogródkami, a te zlokalizowane na wyższych kondygnacjach posiadają balkony. Standard wykończenia charakteryzują pęknie zrealizowane łazienki, w pełni wyposażone kuchnie (lodówka z zamrażarką, piekarnik, kuchenka elektryczna i zmywarka). Apartamenty są zupełnie nowe i czekają na swoich pierwszych najemców, do dyspozycji których przewidziano zewnętrze miejsca parkingowe.

Wszystkich zainteresowanych zamieszkaniem na tym ekskluzywnym osiedlu zapraszamy do kontaktu z Hamilton May

Szczegóły nieruchomości

Ref: 13288
Miasto
Kraków
Ulica
Pylna
Dzielnica
Wola Justowska, Zwierzyniec
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
20
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
3