Loading...
13422 Branded Map
Ref: 13422

Wille Chorowice

Chorowice, Chorowice 197

Nowoczesne domy w inwestycji Wille Chorowice

Zobacz aktualne oferty w
Wille Chorowice:

Hamilton May Logo Hamilton May

Nowoczesne domy w inwestycji Wille Chorowice

O inwestycji Wille Chorowice to wyjątkowe osiedle nowoczesnych willi, rozlokowanych na malowniczych obrzeżach Krakowa. W ramach tej inwestycji powstaje 23 budynków, z których każdy...

O inwestycji

Wille Chorowice to wyjątkowe osiedle nowoczesnych willi, rozlokowanych na malowniczych obrzeżach Krakowa.

W ramach tej inwestycji powstaje 23 budynków, z których każdy składa się z dwukondygnacyjnej części mieszkalnej oraz harmonijnie wkomponowanego garażu. Projekt inspirowany jest rustykalnym trendem klasycznej stodoły. To nowoczesnym kompleks, w którym szczególny nacisk położono na energooszczędne i funkcjonalne rozwiązania, z myślą o komforcie mieszkańców i ochronie środowiska.

Każda z willi zostanie wyposażona w gruntową pompę ciepła, która zasila ogrzewanie podłogowe, system rekuperacji, przygotowanie do instalacji klimatyzacji i fotowoltaiki oraz inteligentnego zarządzania domem.

Lokalizacja

Chorowice to malownicza miejscowość, usytuowana na północnych stokach Pogórza Wielickiego, na wysokościach od 280 do 400 metrów nad poziomem morza. Inwestycję od serca Krakowa dzieli jedynie 14 kilometrów. W tej uroczej okolicy dominuje zabudowa jednorodzinna, co tworzy wyjątkowy klimat.

Wielkim atutem projektu jest otoczenie zieleni, z dala od zgiełku miasta. To miejsce oferuje wypoczynek wśród malowniczych łąk, szeptu liści w drzewach i śpiewu ptaków. Dodatkowo, w niewielkiej odległości znajdują się liczne tereny rekreacyjne, takie jak Park w Mogilanach, Las Bronaczowa oraz Rezerwat Cieszynianka.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 13422
Miasto
Chorowice
Ulica
Chorowice
Dzielnica
Chorowice 197
Status
W budowie
Ilość mieszkań
23
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
2