Loading...
13363 Branded Map
Ref: 13363

Unique Tower

Grzybowska, Wola

Unique Tower - wyjątkowe apartamenty na Nowej Woli

Zobacz aktualne oferty w
Unique Tower:

Hamilton May Logo Hamilton May

Unique Tower - wyjątkowe apartamenty na Nowej Woli

Unique Tower - o inwestycji Unique Tower składa się z trzech wież. Osiągając wysokość blisko 100 metrów stanowi jeden z najwyższych obiektów mieszkalnych w Polsce. Niespotykany dotąd s...

Unique Tower - o inwestycji

Unique Tower składa się z trzech wież. Osiągając wysokość blisko 100 metrów stanowi jeden z najwyższych obiektów mieszkalnych w Polsce. Niespotykany dotąd standard łączy to co najlepsze w bliskości warszawskiego Śródmieścia, najwyższej klasie wykończenia, a także udogodnieniach na miarę renomowanych kurortów.

Unique Tower - lokalizacja

Budynek znajduje się na Woli, będącej wizytówką rozwijającej się stolicy. "Warszawski Manhattan" to odpowiedź na rosnące zainteresowanie dzielnicą w celach mieszkalnych, biznesowych i rozrywki.

Unique Tower - pakiet udogodnień

Do dyspozycji mieszkańców przewidziano lobby z całodobową usługą concierge, SPA, salę fitness, restaurację czy lounge bar. W budynku znajdują się także przestrzenie konferencyjno-biznesowe oraz stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych.

Unique Tower - apartamenty

Spośród zróżnicowanej oferty metrażowej znaleźć można wnętrza o powierzchni od 49 do 271 metrów kwadratowych. Mieszkania posiadają balkony lub loggie z zachwycającym widokiem na miasto.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 13363
Miasto
Warszawa
Ulica
Grzybowska
Dzielnica
Mirów, Wola
Status
Istniejący
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
28

Przewodnik po dzielnicy Wola

Wola - nowe centrum Warszawy

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.