Loading...
3789 Branded Map
Ref: 3789

Parkowe Wzgórze

Parkowe Wzgórze, Mogilany

Domy na wynajem i sprzedaż na Parkowym Wzgórzu w Mogilanach

Zobacz aktualne oferty w
Parkowe Wzgórze:

Hamilton May Logo Hamilton May

Domy na wynajem i sprzedaż na Parkowym Wzgórzu w Mogilanach

Parkowe wzgórze to luksusowe osiedle domów jednorodzinnych zlokalizowane na południe od Krakowa. Inwestycja ta jest szczególnie popularna wśród zamożniejszych polskich i zagranicznych rodzin, dzięk...

Parkowe wzgórze to luksusowe osiedle domów jednorodzinnych zlokalizowane na południe od Krakowa. Inwestycja ta jest szczególnie popularna wśród zamożniejszych polskich i zagranicznych rodzin, dzięki bliskości Międzynarodowej Szkoły w Lusinie.


Inwestycja Parkowe Wzgórze

Parkowe Wzgórze to spektakularne osiedle pod Krakowem składające się ze 130 domów jednorodzinnych. Położenie na 15 hektarach mogilańskich wzgórz w sąsiedztwie historycznego zespołu pałacowo-parkowego pozwala cieszyć się jego mieszkańcom wspaniałymi widokami na Tatry, Beskidy i Kraków. Osiedle jest ogrodzone i stale chronione, wyróżnia się urbanistyką i jakością wykonania. Dojazd do centrum Krakowa zajmuje jedynie 30 minut.


Lokalizacja

Parkowe Wzgórze zlokalizowane jest na wzniesieniu w okolicy Mogilan, pięknego miasteczka położonego na południe od Krakowa, z widokami na Tatry i panoramę Krakowa. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się szkoły, sklepu i lokale usługowe. Do centrum Krakowa można dotrzeć samochodem w zaledwie 30 minut podążając ul. Zakopiańską.


Domy na Parkowym Wzgórzu

Domy dostępne na wynajem na Parkowym Wzgórzu posiadają powierzchnię użytkową od 140 do 300m2. Wszystkie zostały wybudowane w równie wysokim standardzie zarówno konstrukcji, jak i wykończenia. Każdy z domów posiada także przynajmniej jednostanowiskowy garaż oraz ogród.


Ogólne informacje

Niewiele inwestycji tego typu może dorównać Parkowemu Wzgórzu w kwestii jakości i lokalizacji, co czyni je jednym z najbardziej pożądanych miejsc zamieszkania.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 3789
Miasto
Mogilany
Ulica
Parkowe Wzgórze
Dzielnica
Mogilany
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
24
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
Parter

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.