Loading...
13420 Branded Map
Ref: 13420

Noble Residence

Smoleńsk, Stare Miasto

Noble Residence

Zobacz aktualne oferty w
Noble Residence:

Hamilton May Logo Hamilton May

Noble Residence

Noble Residence Noble Residence to idealne miejsce dla tych, którzy kładą nacisk na prywatność i codzienny komfort. Położenie inwestycji w sercu Starego Miasta oznacza równocześnie wygodny...

Noble Residence

Noble Residence to idealne miejsce dla tych, którzy kładą nacisk na prywatność i codzienny komfort. Położenie inwestycji w sercu Starego Miasta oznacza równocześnie wygodny dostęp do atrakcji Krakowa związanych z rozrywką, kulturą i rekreacją.

Noble Residence to połączenie nowoczesnych rozwiązań z modernistyczną architekturą. Inwestycja powstała z szacunkiem dla tradycji i zrozumieniem potrzeb mieszkańców dynamicznego miasta, tworząc przestrzeń dostosowaną do najwyższych oczekiwań.

Starannie przemyślane plany architektoniczne i unikalne pomysły w częściach wspólnych tworzą środowisko sprzyjające komfortowemu życiu. W ramach tej inwestycji zastosowano także nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, które zachęcają do odpoczynku i aktywności.

Społeczność

Noble Residence to niezależność i wolność wyboru. Udogodnienia potrzebne do aktywności, relaksu i odpoczynku znajdują się w murach Noble Residence i są dostępne dla mieszkańców: zielone patio z tężnią solankową siłownia i sala fitness strefa relaksu z jacuzzi sala klubowa smart home e-stacje do ładowania rowerów i skuterów

Lokalizacja

Nowy Świat to historyczna dzielnica, która doskonale łączy dziedzictwo przeszłości z nowoczesnością dynamicznego miasta. Od wieków zachwyca swoją architekturą, niepowtarzalnym klimatem i bogactwem kulturowym. Zabytkowe mury, przesiąknięte historią, tworzą wyjątkową atmosferę.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 13420
Miasto
Kraków
Ulica
Smoleńsk
Dzielnica
Nowy Świat, Stare Miasto
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
80
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
6

Przewodnik po dzielnicy Stare Miasto

Stare Miasto - powód, by pokochać Kraków

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.