Loading...
4440 Branded Map
Ref: 4440

Fabryka Czekolady

Władysława Łokietka, Krowodrza

Apartamenty w nowej inwestycji "Fabryka Czekolady"

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Fabryka Czekolady

Hamilton May Logo Hamilton May

Apartamenty w nowej inwestycji "Fabryka Czekolady"

'Fabryka Czekolady' to nowa inwestycja mieszkaniowa położona na Krowodrzy, w niewielkiej odległości od centrum. W miejscu w którym znajduje się inwestycja niegdyś faktycznie mieściła się fabryka cz...

'Fabryka Czekolady' to nowa inwestycja mieszkaniowa położona na Krowodrzy, w niewielkiej odległości od centrum. W miejscu w którym znajduje się inwestycja niegdyś faktycznie mieściła się fabryka czekolady.


Opis inwestycji Fabryka Czekolady

Inwestycja 'Fabryka Czekolady' składać się będzie z dwóch budynków - jeden, usytuowany od ulicy, został ukończony w 2013 roku; drugi etap inwestycji to zamykający wewnętrzny dziedziniec budynek. który powstanie w 2015 roku. Obydwie części inwestycji to 5. piętrowe budynki mieszkalne wielorodzinne z garażem podziemnym, wykończone w wysokim standardzie. W ukończonym etapie inwestycji znajdują się 66 mieszkania o powierzchni od 37 do 120 m2. Cały teren jest ogrodzony oraz objęty monitoringiem. Warty uwagi jest wewnętrzny dziedziniec, w którym zaaranżowany został wspólny ogród. Znajduje się tam również plac zabaw dla dzieci.


Lokalizacja Fabryki Czekolady

'Fabryka Czekolady' znajduje się na początku ul. Łokietka, zaraz przy skrzyżowaniu z ul. Wrocławską. W odległości krótkiego spaceru znajduje się Nowy Kleparz, Stare Miasto oddalone jest o ok. 2,5 km. Lokalizacja cechuje się bardo dobrym dostępem do infrastruktury, jest atrakcyjna komunikacyjnie pozwalając na szybki dojazd do innych części miasta zarówno korzystając z komunikacji miejskiej, jak i samochodu. Dzielnica Krowodrza stanowi atrakcyjny i dynamicznie rozwijający się teren dla potencjalnych mieszkańców i inwestorów


Opis apartamentów w inwestycji Fabryka Czekolady

Dostępny jest zakres metraży mieszkań od 37 do 120 m2. Tak szeroki wachlarz wielkości oferowanych mieszkań pozwoli znaleźć coś dla siebie każdemu. Lokalizacja oraz jakość wykonania inwestycji przyciągają zainteresowanie klientów szukających mieszkań dla siebie oraz inwestorów chcących przeznaczyć lokale na wynajem.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 4440
Miasto
Kraków
Ulica
Władysława Łokietka
Dzielnica
Krowodrza
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
66
Od centrum
1km
Wszystkich pięter
5

Przewodnik po dzielnicy Krowodrza

Krowodza - klimatyczna dzielnica ulubiona przez młodych mieszkańców, pełna kameralnej, modernistycznej zabudowy.

Poznaj dzielnicę, która otaza Stare Miasto od północy i łączy się z zielonym Zwierzyńcem poprzez spektakularne Muzeum Narodowe.

Poznaj dzielnicę, która otaza Stare Miasto od północy i łączy się z zielonym Zwierzyńcem poprzez spektakularne Muzeum Narodowe.