Loading...
13401 Branded Map
Ref: 13401

Browar Kleparz

Zbożowa, Krowodrza

Browar Kleparz

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Browar Kleparz

Hamilton May Logo Hamilton May

Browar Kleparz

Browar Kleparz to nowa inwestycja znajdująca się w centrum Krakowa, w wyjątkowej lokalizacji - na ulicy Zbożowej, tuż obok Nowego Kleparza, niedaleko malowniczego fragmentu Starego Miasta. Wizytówk...

Browar Kleparz to nowa inwestycja znajdująca się w centrum Krakowa, w wyjątkowej lokalizacji - na ulicy Zbożowej, tuż obok Nowego Kleparza, niedaleko malowniczego fragmentu Starego Miasta. Wizytówką inwestycji jest nowy budynek wzorowany na Arcyksiążęcym Browarze Habsburgów. Kompleks, uzupełniony o dwa nowoczesne budynki, składa się z 97 mieszkań i 18 lokali użytkowych. Mieszkania na sprzedaż mają powierzchnię od 39,88 m2 do 102,82 m2 i nadają się zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla inwestorów poszukujących mieszkań do wynajęcia.

Nowo wybudowane budynki są połączone podziemnym parkingiem z 80 miejscami postojowymi i 38 pomieszczeniami magazynowymi dla najemców. Fragment Browaru Kleparz wyposażony jest w unikalną strefę relaksu dla mieszkańców, pokój zabaw dla dzieci, siłownię i salę kinową. Znajdują się tu również lokale użytkowe o powierzchni od 31,74 m2 do 214,69 m2, idealne do prowadzenia działalności komercyjnej, usługowej i biurowej.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w piątej dzielnicy Krakowa, zwanej Krowodrzą. Jest mniejszą, ale wyjątkowo atrakcyjną częścią miasta. Dzielnica ma zróżnicowaną architekturę, w tym kamienice sprzed wojny i bloki wybudowane w drugiej połowie XX wieku, jak również nowo wybudowane wille i apartamentowce. Krowodrza to ważne centrum akademickie i kulturalne Krakowa, z sześcioma instytucjami szkolnictwa wyższego, kinem, dwoma teatrami oraz domami i ośrodkami kultury. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki transportowi publicznemu i pobliskiej drodze krajowej nr 7.

Przyszli mieszkańcy Browaru Kleparz mogą skorzystać z dobrze rozwiniętej sieci transportowej. Najbliższy punkt komunikacyjny, Szpital Narutowicza, znajduje się zaledwie 270 metrów od inwestycji.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 13401
Miasto
Kraków
Ulica
Zbożowa
Dzielnica
Krowodrza
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
115
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
6

Przewodnik po dzielnicy Krowodrza

Krowodrza - klimatyczna dzielnica ulubiona przez młodych mieszkańców, pełna kameralnej, modernistycznej zabudowy.

Poznaj dzielnicę, która otaza Stare Miasto od północy i łączy się z zielonym Zwierzyńcem poprzez spektakularne Muzeum Narodowe.

Poznaj dzielnicę, która otaza Stare Miasto od północy i łączy się z zielonym Zwierzyńcem poprzez spektakularne Muzeum Narodowe.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.