Loading...
13389 Branded Map
Ref: 13389

Atal Towers

Generała Władysława Sikorskiego, Stare Miasto

Atal Towers - dwa nowoczesne wysokościowce wzniesione nad Odrą w centrum Wrocławia

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Atal Towers

Hamilton May Logo Hamilton May

Atal Towers - dwa nowoczesne wysokościowce wzniesione nad Odrą w centrum Wrocławia

Atal Towers - budynek Atal Towers to kompleks dwóch prestiżowych wieżowców o wysokości architektonicznej 55m wzniesionych bezpośrednio przy Odrze. W ramach projektu powstał również niższy,...

Atal Towers - budynek

Atal Towers to kompleks dwóch prestiżowych wieżowców o wysokości architektonicznej 55m wzniesionych bezpośrednio przy Odrze. W ramach projektu powstał również niższy, 7 piętrowy budynek mieszkalno - usługowy na planie litery L, której dłuższy bok jest ułożony równolegle do Odry. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia w dużym mieście, w jego centralnej lokalizacji. Monumentalne wieżowce posiadają balkony lub przestronne loggie z widokiem na Rzekę i Wrocławski Rynek. Apartamenty z antresolą, które są dostępne na ostatnim piętrze, umożliwiają podziwianie panoramy miasta. Elewacja obiektów wykonana jest w jasnej tonacji z akcentami grafitowymi. Elementy wykończenia dodają obiektowi nowoczesnego wyglądu. W budynkach obecne są windy oraz udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.

Atal Towers - lokalizacja

Budynki posadowione są w prestiżowej lokalizacji w dzielnicy Wrocław Stare miasto, w bliskiej odległości od Rynku, bezpośrednio przy Moście Sikorskiego. Ta lokalizacja pozwana na łatwy dostęp do bogatej oferty miasta, dostępnej po obu stronach rzeki. Mieszkańcy Atal Towers mają do dyspozycji liczne tereny spacerowe, idealne do aktywności na świeżym powietrzu. W odległości 400 m znajduje się boisko sportowe. 140 m od Atal Towers znajduje się Plac Jana Pawła II, z którego kursuje ponad 20 linii tramwajowych i autobusowych, co gwarantuje dogodny dojazd w praktycznie każdy rejon Wrocławia. W pobliżu znajduje się również stacja kolejowa Wrocław Mikołajów, na której zatrzymują się pociągi kursujące również w dalekie trasy, takie jak Kraków, czy Warszawa.

Atal Towers - dodatkowe informacje

Lokale w budynku wykończone są pod klucz w wersjach standard, standard plus lub VIP. W ofercie obiektu część lokali to mieszkania dwupoziomowe. Niektóre apartamenty posiadają dwie łazienki. Przechowywanie ułatwiają komórki lokatorskie, a dla samochodów dostępne są 303 miejsca w garażu podziemnym. Wysokość pomieszczeń, w zależności od kondygnacji, wynosi od 2,6m do 5,2m wysokości. Inne nazwy, pod którymi można znaleźć Atal Towers to Sikorskiego Residential.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 13389
Miasto
Wrocław
Ulica
Generała Władysława Sikorskiego
Dzielnica
Stare Miasto
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
451
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
19

Przewodnik po dzielnicy Stare Miasto

Stare Miasto - międzynarodowe miejsce spotkań Wrocławia

Historyczne centrum Wrocławia ma zaskakująco kosmopolityczny klimat.

Historyczne centrum Wrocławia ma zaskakująco kosmopolityczny klimat.