Loading...
5343 Branded Map
Ref: 5343

Apartamenty Wilanowska

Aleja Wilanowska, Warszawa

Apartamenty na sprzedaż i wynajem w inwestycji Apartamenty Wilanowska - Osiedle Ażurowych Okiennic

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Apartamenty Wilanowska

Hamilton May Logo

Apartamenty na sprzedaż i wynajem w inwestycji Apartamenty Wilanowska - Osiedle Ażurowych Okiennic

Hamilton May prezentuje inwestycję Apartamenty Wilanowska - Osiedle Ażurowych Okiennic zlokalizowaną na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. Apartamenty Wilanowska Apartamenty Wil...

Hamilton May prezentuje inwestycję Apartamenty Wilanowska - Osiedle Ażurowych Okiennic zlokalizowaną na pograniczu Mokotowa i Wilanowa.


Apartamenty Wilanowska

Apartamenty Wilanowska zrealizowane zostały przez firmę Rogowski Development według projektu pracowni JEMS Architekci.

Inwestycja składa się z 2 etapów. Budowa 1. części rozpoczęła się w 2009 r. Etap 2. został ukończony w drugiej połowie 2014 r. W sumie osiedle liczy ok. 470 mieszkań.

Od strony Al. Wilanowskiej usytuowane są najwyższe, 6-piętrowe budynki. Dalej, idąc w głąb osiedla zabudowa obniża się. Osiedle obejmuje łącznie teren o powierzchni ok. 20 000 m2. Wewnątrz osiedla znajduje się park i przestrzeń rekreacyjna. Przeszklone elewacje budynków przysłonięte są charakterystycznymi, ażurowymi okiennicami, od których nazwę wziął cały kompleks.


Lokalizacja Apartamentów Wilanowska

Osiedle od południa sąsiaduje z zespołem parkowo-pałacowym i Potokiem Służewieckim, a od północy ze zmodernizowaną Aleją Wilanowską, co zapewnia sprawne połączenie komunikacyjne z centrum miasta. Blisko inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, a stacja metra Wilanowska oddalona jest o 3 przystanki. W okolicy znajdują się liczne przedszkola i szkoły, sklepy, restauracje oraz Pałac w Wilanowie.


Apartamenty w inwestycji Apartamenty Wilanowska

W inwestycji znajduje się ok. 470 lokali o powierzchni od 40 do ok. 320 m2. Lokale wyposażone są w panoramiczne okna i w zależności od standardu budynku: dedykowane okablowanie instalacji inteligentnego domu, klimatyzację poszczególnych pomieszczeń, instalacje kominkowe czy wideofony. Na najwyższych kondygnacjach zaprojektowano największe mieszkania, do których będą przynależały tarasy na dachu. W najniższych budynkach sąsiadujących z zielonymi terenami położonymi przy Potoku Służewieckim, znajdują się dwupoziomowe penthousy o powierzchni do 320 mkw. i wysokości do 3,4 m.


Ogólne informacje

Inwestycja Apartamenty Wilanowska to jedna z ciekawszych propozycji dla osób poszukujących mieszkania w południowej części miasta. Kameralne budynki zachwycają swoją oryginalnością i elegancją, a okolica ciszą i spokojem.

Osoby zainteresowane mieszkaniami w tej inwestycji zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 5343
Miasto
Warszawa
Ulica
Aleja Wilanowska
Dzielnica
Warszawa
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
470
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
6

Podobne inwestycje

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inwestycje w pobliżu

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...