Loading...
4195 Branded Map
Ref: 4195

Apartamenty May

Tadeusza Kościuszki, Zwierzyniec

Apartamenty na wynajem krótkoterminowy (od 3 miesięcy) w pobliżu Salwatora - Kościuszki apartments

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Apartamenty May

Hamilton May Logo Hamilton May

Apartamenty na wynajem krótkoterminowy (od 3 miesięcy) w pobliżu Salwatora - Kościuszki apartments

Inwestycja Kościuszki 53 Kościuszki 53 to nowoczesny budynek mieszkalny zlokalizowany w centrum Salwatora, przy ul. Tadeusza Kościuszki. Ukończony w 2002 roku apartamentowiec składa się ...

Inwestycja Kościuszki 53

Kościuszki 53 to nowoczesny budynek mieszkalny zlokalizowany w centrum Salwatora, przy ul. Tadeusza Kościuszki. Ukończony w 2002 roku apartamentowiec składa się z 45 apartamentów oraz posiada podziemny parking i portiernię.


Lokalizacja

Budynek zlokalizowany jest przy ul. Tadeusza Kościuszki, w cenionej dzielnicy Salwator, z doskonałym dostępem do centrum. Lokalizacja ta zapewnia również świetny dojazd do lotniska w Balicach oraz autostrady A4 i Business Parku w Zabierzowie. W pobliżu budynku znajduje się linia tramwajowa oraz autobusowa, za pomocą której można szybko dostać się do dowolnej części Krakowa


Opis apartamentów

Cechą wyróżniającą apartamenty przy ul. Kościuszki jest możliwość wynajmu na krótki termin - od 3 miesięcy - na wynajmujących czekają wyposażone mieszkania i apartamenty o powierzchniach od 28 do 160 m2, rowerownia oraz garaż podziemny (z możliwością wynajmu miejsc postojowych w cenie 300 PLN+VAT). Niektóre apartamenty jedno- i dwusypialniowe posiadają balkony. Obiekt jest monitorowany, a nad bezpieczeństwem czuwa całodobowa ochrona. Istnieje również możliwość korzystania z usługi sprzątania i wymiany pościeli i ręczników (200 PLN/miesięcznie)


Ogólne informacje

Hamilton May posiada dostęp do aktualnej bazy dostępnych apartamentów typu studio, jedno-, oraz dwusypialniowych. Zapraszamy do kontaktu w przypadku zainteresowania wynajmem.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 4195
Miasto
Kraków
Ulica
Tadeusza Kościuszki
Dzielnica
Salwator, Zwierzyniec
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
45
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
5

Przewodnik po dzielnicy Salwator

Salwator - elitarny i elegancki

Jedna z najpiękniejszych dzielnic Krakowa, słynna ze wspaniałej architektury początków XX wieku i nieporównywalnego klimatu.

Jedna z najpiękniejszych dzielnic Krakowa, słynna ze wspaniałej architektury początków XX wieku i nieporównywalnego klimatu.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.