Loading...
10794 Branded Map
Ref: 10794

Apartamenty Kościuszki

Tadeusza Kościuszki, Zwierzyniec

Nowa inwestycja dla osób ceniących elegancję - Apartamenty Kościuszki

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Apartamenty Kościuszki

Hamilton May Logo Hamilton May

Nowa inwestycja dla osób ceniących elegancję - Apartamenty Kościuszki

Apartamenty Kościuszki jest długo oczekiwana inwestycją położona w samym sercu Salwatora nad samą Wisłą. Budynek został opracowany z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i jest wyposażony w wind...

Apartamenty Kościuszki jest długo oczekiwana inwestycją położona w samym sercu Salwatora nad samą Wisłą. Budynek został opracowany z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i jest wyposażony w windy i podziemny garaż. Zakończenie inwestycji nastąpiło w ostatnim kwartale 2017 roku. Główne linie tramwajowe znajdują się zaledwie kilka metrów od budynku.

Apartamenty

Nowoczesna inwestycja jest stworzona dla osób ceniących sobie elegancję. Główne wejście kamienicy poprowadzono przez eleganckie foyer, w którym mieści się również część recepcyjna. W budynku znajduje się fitness, a w podziemnej kondygnacji parking z garażami. Położone na wyższych piętrach apartamenty wyposażono w przestronne tarasy widokowe. Dla wygody wszystkich mieszkańców funkcjonalnie zaprojektowano również wewnętrzny dziedziniec. Umeblowany kamienno-drewnianymi ławami, pergolą, starannie zaaranżowaną zielenią, skupia uwagę na rosnącej tam lipie – pomniku przyrody.

Lokalizacja

Salwator to spokojna część Starego Miasta, położona nad Wisłą na południu i na Błoniach na północy. Jego unikalna historia i bliskość do Starego Miasta sprawiają, że jest to pożądane sąsiedztwo. Ulica Kościuszki jest adresem rozpoznawalnym i poszukiwanym. Z inwestycji rozpościerają się widoki na dolinę Wisły, zabudowania klasztoru Sióstr Norbertanek, Dębniki, zamek na Wawelu oraz wieże kościoła Mariackiego.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 10794
Miasto
Kraków
Ulica
Tadeusza Kościuszki
Dzielnica
Salwator, Zwierzyniec
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
67
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
5

Przewodnik po dzielnicy Salwator

Salwator - elitarny i elegancki

Jedna z najpiękniejszych dzielnic Krakowa, słynna ze wspaniałej architektury początków XX wieku i nieporównywalnego klimatu.

Jedna z najpiękniejszych dzielnic Krakowa, słynna ze wspaniałej architektury początków XX wieku i nieporównywalnego klimatu.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.