Loading...
6203 Branded Map
Ref: 6203

Apartamenty Czarodziejska

Czarodziejska, Dębniki

Nowa inwestycja przy Parku Dębnickim - Czarodziejska

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości w inwestycji Apartamenty Czarodziejska

Hamilton May Logo Hamilton May

Nowa inwestycja przy Parku Dębnickim - Czarodziejska

Iwestycja Apartamenty Czarodziejska Czarodziejska to projekt zrodzony z fascynacji architekturą i niezwykłym miejscem, jakim są Stare Dębniki. Cztery śródmiejskie wille, wpisane w przestronn...

Iwestycja Apartamenty Czarodziejska

Czarodziejska to projekt zrodzony z fascynacji architekturą i niezwykłym miejscem, jakim są Stare Dębniki. Cztery śródmiejskie wille, wpisane w przestronny, prywatny ogród harmonizują z klimatem dzielnicy oraz sąsiedztwem Bulwarów Wiślanych.

Czarodziejska to połączenie komfortu życia w centrum miasta z przestrzenią, ciszą i zielenią. To kulturalne życie Krakowa na wyciągnięcie ręki oraz dostępność wielu różnych aktywności.

W opozycji do powszechnych obecnie trendów, deweloper stawia na powrót do najlepszych tradycji architektonicznych. Funkcjonalność uzupełniona jest dbałością o każdy detal.Lokalizacja

Największym atutem inwestycji jest lokalizacja. Bliskość Bulwarów Wiślanych, czyni inwestycję wyjątkową. Stare Dębniki to jedna ze spokojnych oraz zielonych dzielnic w Krakowie. W okolicy znajduje się Park Dębnicki oraz ścieżki rowerowe dla aktywnych. Z mieszkań rozciąga się widok na Kopiec Kościuszki, Klasztor Norbertanek, Zamek Królewski na Wawelu oraz Wisłę.

Inwestycja jest idealna dla osób, którym zależy na ciszy oraz indywidualności. Dębniki są doskonale skomunikowane z centrum miasta, dojazd autem zajmuje około 6 min.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 6203
Miasto
Kraków
Ulica
Czarodziejska
Dzielnica
Dębniki
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
27
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
3

Przewodnik po dzielnicy Dębniki

Dębniki - pomiędzy starym a nowym

Rozległa dzielnica mieszkaniowa skupiona wokół ultranowoczesnego centrum kongresowego ICE kryje wiele modernistycznych zakątków.

Rozległa dzielnica mieszkaniowa skupiona wokół ultranowoczesnego centrum kongresowego ICE kryje wiele modernistycznych zakątków.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.