Loading...
6203 Branded Map
Ref: 6203

Apartamenty Czarodziejska

Czarodziejska, Dębniki

Nowa inwestycja przy Parku Dębnickim - Czarodziejska

Zobacz aktualne oferty w
Apartamenty Czarodziejska:

Hamilton May Logo Hamilton May

Nowa inwestycja przy Parku Dębnickim - Czarodziejska

Iwestycja Apartamenty Czarodziejska Czarodziejska to projekt zrodzony z fascynacji architekturą i niezwykłym miejscem, jakim są Stare Dębniki. Cztery śródmiejskie wille, wpisane w przestronn...

Iwestycja Apartamenty Czarodziejska

Czarodziejska to projekt zrodzony z fascynacji architekturą i niezwykłym miejscem, jakim są Stare Dębniki. Cztery śródmiejskie wille, wpisane w przestronny, prywatny ogród harmonizują z klimatem dzielnicy oraz sąsiedztwem Bulwarów Wiślanych.

Czarodziejska to połączenie komfortu życia w centrum miasta z przestrzenią, ciszą i zielenią. To kulturalne życie Krakowa na wyciągnięcie ręki oraz dostępność wielu różnych aktywności.

W opozycji do powszechnych obecnie trendów, deweloper stawia na powrót do najlepszych tradycji architektonicznych. Funkcjonalność uzupełniona jest dbałością o każdy detal.Lokalizacja

Największym atutem inwestycji jest lokalizacja. Bliskość Bulwarów Wiślanych, czyni inwestycję wyjątkową. Stare Dębniki to jedna ze spokojnych oraz zielonych dzielnic w Krakowie. W okolicy znajduje się Park Dębnicki oraz ścieżki rowerowe dla aktywnych. Z mieszkań rozciąga się widok na Kopiec Kościuszki, Klasztor Norbertanek, Zamek Królewski na Wawelu oraz Wisłę.

Inwestycja jest idealna dla osób, którym zależy na ciszy oraz indywidualności. Dębniki są doskonale skomunikowane z centrum miasta, dojazd autem zajmuje około 6 min.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 6203
Miasto
Kraków
Ulica
Czarodziejska
Dzielnica
Dębniki
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
27
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
3

Przewodnik po dzielnicy Dębniki

Dębniki - pomiędzy starym a nowym

Rozległa dzielnica mieszkaniowa skupiona wokół ultranowoczesnego centrum kongresowego ICE kryje wiele modernistycznych zakątków.

Rozległa dzielnica mieszkaniowa skupiona wokół ultranowoczesnego centrum kongresowego ICE kryje wiele modernistycznych zakątków.