Loading...
13332 Branded Map
Ref: 13332

Angel Stradom

Stradomska, Stare Miasto

Angel Stradom - luksusowa inwestycja na krakowskim Kazimierzu

Zobacz aktualne oferty w
Angel Stradom:

Hamilton May Logo Hamilton May

Angel Stradom - luksusowa inwestycja na krakowskim Kazimierzu

Angel Stradom Angel Stradom to inwestycja dewelopera znanego z realizacji Angel City, Angel Wawel i Angel Plaza w Krakowie. Ta luksusowa inwestycja znajduje się w otoczeniu zabytkowych kam...

Angel Stradom

Angel Stradom to inwestycja dewelopera znanego z realizacji Angel City, Angel Wawel i Angel Plaza w Krakowie. Ta luksusowa inwestycja znajduje się w otoczeniu zabytkowych kamienic, modnych butików, wyszukanych restauracji i wyjątkowych apartamentów.

Inwestycja Angel Stradom

Angel Stradom składa się z dwóch budynków – części mieszkalnej zawierającej 133 apartamenty oraz części hotelowej Stradom House. Mieszkańcy będą mieli możliwość dołączenia do ekskluzywnego Wellness – Spa Sól, wyposażonego w 20-metrowy basen oraz siłownię. Do udogodnień należą całodobowa recepcja, ochrona i monitoring. Dużym atutem inwestycji jest bezpieczny parking wewnątrz obiektu, a także możliwość zakupu komórki lokatorskiej. Termin realizacji inwestycji to czerwiec 2022.

Ze względu na komfort mieszkańców apartamenty przeznaczone są jedynie dla nabywców i najemców długoterminowych.

Lokalizacja

Angel Stradom realizowany jest w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa: na granicy Starego Miasta i Kazimierza, przy ulicy Stradomskiej. Lokalizacja zapewnia dostęp zarówno do najważniejszych kulturalnych obiektów miasta i łatwe połączenie z wszystkimi dzielnicami Krakowa, a także sprosta oczekiwaniom entuzjastów miejskiego stylu życia.

Apartamenty w inwestycji Angel Stradom

W budynku przewidziano 133 apartamenty o zróżnicowanej wielkości do 250 metrów kwadratowych. Apartamenty mają dostęp do balkonów, a w standardzie przewidziano ogrzewanie podłogowe i klimatyzację. Przykładowe rozkłady prezentują się następująco:

  • dwupokojowe o powierzchni 40-54 m2
  • trzypokojowe o powierzchni około 80 m2
  • czteropokojowe o powierzchni około 100 m2

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 13332
Miasto
Kraków
Ulica
Stradomska
Dzielnica
Stradom, Stare Miasto
Status
Istniejący
Ilość mieszkań
133
Od centrum
w centrum
Wszystkich pięter
5

Przewodnik po dzielnicy Stare Miasto

Stare Miasto - powód, by pokochać Kraków

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.