Hamilton May uhonorowany tytułem Lokalnej Agencji Roku 2017
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Hamilton May uhonorowany tytułem Lokalnej Agencji Roku 2017

Kraków, 31/10/2017

Hamilton May z dumą informuje, że otrzymał prestiżową nagrodę Lokalnej Agencji Roku podczas Gali EuropaPropety CEE Investment & Green Buildings, która miała miejsce w hotelu Intercontinental w Warszawie 26 października 2017.

Gala stanowi ukoronowanie roku dla branży nieruchomości i jest jednym z najważniejszych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej – wśród członków jury czy nominowanych kandydatów znajdują się przedstawiciele znakomitych spółek z branży inwestycyjnej, deweloperskiej czy agencyjnej.

Craig Smith, wydawca EuropaProperty i organizator wydarzenia, podkreśla:
Nominowane spółki zostały wybierane przez niezależne od nas jury (którego skład wymieniony jest na stronie). Zwycięzcy kategorii to w istocie firmy osiągające najlepsze wyniki w swoich sektorach.

Agencja nieruchomości Hamilton May konkurowała w kategorii Lokalna Agencja Roku. Nagroda jest pierwszym tak ważnym dowodem uznania w branży i mamy nadzieję, że okaże się pierwszą z wielu, gdyż planujemy umacniać swoją pozycję w Warszawie i w Krakowie w nadchodzących latach.

Nagroda demonstruje jak daleko firma Hamilton May zaszła od 2004 roku i podkreśla naszą pozycję w sektorze mieszkaniowym – zauważa Robert Watkins, Managing Director w Hamilton May. – Obserwujemy zwiększoną aktywność na rynku ze strony instytucjonalnych i prywatnych inwestorów, która bez wątpliwości doprowadzi do gruntowych zmian na polskim rynku mieszkaniowym w najbliższych latach. Cieszymy się, że bierzemy udział w tej historii i planujemy odgrywać w niej coraz większą rolę.

Podejmując decyzję o przyznaniu nagrody, Jury doceniło organiczny rozwój firmy oraz kilka mierzalnych osiągnięć z bieżącego roku:

  • wzrost personelu o 20%, wliczając trzy stanowiska ds. rozwoju biznesu
  • wzrost przychodu o 50% rok do roku
  • wzrost liczby klientów o 50% rok do roku
  • strategiczny rozwój usług z zakresu Asset Management

Rynek w Warszawie, Krakowie i całej Polsce dojrzewa. To naprawdę fantastyczny czas, by angażować się w błyskawicznie pojawiające się możliwości, wyzwania i zmiany – dodaje Ian Daniels, pełniący funkcję Business Development Managera. – Uznanie ze strony pozostałych uczestników rynku, którego efektem jest nagroda sprawia, że nasza ciężka praca jest jeszcze bardziej satysfakcjonująca. To też duży komplement w stronę starań naszego zespołu.

Hamilton May zbudował przez lata rozpoznawalną markę, silną reputację stanowiące dla wielu partnerów i klientów punkt odniesienia.

Wyróżnienie stanowi wyraźny dowód, że Hamilton May jest zespołem ambitnych i doświadczonych specjalistów zdolnych do osiągania wyznaczonych celów w rekordowo krótkim czasie – komentuje Dorota Kierbiedź, Membership Director w Brytyjsko-Polskiej Izbie Handlowej. – Nagroda cieszy nas, tym bardziej że Hamilton May jest od lat członkiem naszej Izby.

Nagroda jest równie ważna w kontekście zmian na polskim i środkowo-europejskim rynku nieruchomości, który cieszy się od kilku lat bezprecedensowym boomem. Spowodowany m.in. agresywnym popytem na lepsze, bardziej nowoczesne mieszkania czy deficytem mieszkaniowym daje właścicielom szeroki wybór nieruchomości i zapewnia szeroki asortyment obecnym i przyszłym najemcom.

Przewiduje się, że w najbliższych 7-10 latach rynek mieszkaniowy w Polsce ewoluuje w stronę zachodnich wzorców, gdzie znaczna część sektora stanowi własność inwestorów instytucjonalnych, co widać po wejściu na rynek BGK, Catelii czy Bouwfonds w ostatnich latach.

Wszyscy, którzy są na bieżąco z polskim rynkiem nieruchomości dostrzegają jego wzrost, a Hamilton May wyraźnie wykorzystuje nowe możliwości – twierdzi Michał Konopa, Partner – Real Estate w Tara HRC. – Dobrze widzieć, że spółka staje się znaczącym graczem w toczącej się historii sukcesu Europy Środkowo-Wschodniej. Osobiście nie jestem zaskoczony znając wyjątkową jakość usług i etykę, które cechują Hamilton May.

Rok 2017 rozpoczął się dla nas w rekordowym miejscu i nic nie wskazuje na to, by sytuacja miała się zmienić. Planujemy utrzymać znakomitą passę i z optymizmem patrzymy w przyszłość. Zespół Hamilton May z przyjemnością pomoże obecnym i nowym klientom realizować potrzeby związane z nieruchomościami w nadchodzących miesiącach i latach.

Źródło: http://www.ceeinvestmentawards.com/en/news/508