Nowe, komfortowe mieszkanie z dwiema sypialniami, zlokalizowane w nowej inwestycji - Zabłocie Koncept - Zabłocie, Kraków - for-rental, ref. 13587 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowe, komfortowe mieszkanie z dwiema sypialniami, zlokalizowane w nowej inwestycji - Zabłocie Koncept


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje nową ofertę wynajmu pięknego, przestronnego mieszkania z dwiema sypialniami i tarasem.

Na powierzchnię mieszkania składają się: dwie sypialnie, łazienka, aneks kuchenny połączony z salonem oraz przedpokój. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia się. Dodatkowym atutem mieszkania jest jego układ, okna sypialni wychodzą na cichy, pięknie zagospodarowany dziedziniec inwestycji.

Atal Residence to nowa inwestycja składająca się z kilku etapów. Pierwsze dwa etapy to w głównej mierze część mieszkalna z lokalami komercyjnymi na parterowych kondygnacjach. Budynki powstały na terenie dawnej fabryki Miraculum, a dzięki swojej eleganckiej i nowoczesnej architekturze idealnie wpisują się w charakter dzielnicy. Projektanci uwzględnili różnorodne oczekiwania przyszłych mieszkańców. W ofercie znajdują się mieszkania o różnorodnych metrażach, liczące od jednego do czterech pokoi. Wszystkie lokale zaprojektowano z troską o ergonomię oraz wygodę aranżacji. Inwestycja posiada wszelkie udogodnienia dla osób starszych i niepełnosprawnych. Do dyspozycji mieszkańców są cichobieżne windy oraz parking podziemny.

Inwestycja zlokalizowana jest w modnej i dynamicznie rozwijającej się krakowskiej dzielnicy Zabłocie, nieopodal Wisły i ul. Przemysłowej. Istnieje tu szeroka sieć dróg i ścieżek rowerowych oraz pieszych. Szybką komunikację w stronę Ronda Grzegórzeckiego zapewnia Most Kotlarski. Pobliski Most Powstańców Śląskich łączy Podgórze z Kazimierzem i zapewnia wygodne połączenie z centrum miasta. Natomiast Kładka Ojca Bernatka daje szybki dostęp spacerową trasą na popularny Kazimierz.

Cena 3200 miesięcznie + czynsz administracyjny (410 PLN) + media (100 PLN)

W celu uzyskania dodatkowych informacji o ofercie prosimy o kontakt z naszym biurem.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 13587
Inwestycja

Miasto
Kraków

Ulica

Dzielnica

cena
3 200 PLN
(751 EUR)

cena/M2
59 PLN

Powierzchnia
54m2

Sypialnie
2

łazienki
1

od centrum
6km

piętro
1

data aktualizacji
28-05-2019