Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Luksusowy apartament z dwoma sypialniami w Mennica Residence 

Hamilton May przedstawia Państwu unikatową ofertę apartamentu w renomowanej inwestycji Mennica Residence na warszawskiej Woli.

Apartament o powierzchni 80m2 znajduje się na 9 piętrze i składa się z dużego salonu otwartego na kuchnię, 2 sypialni, 2 łazienek oraz dużej zamykanej loggi z meblamu ogrodowymi. Nieruchomość jest w pełni umeblowana i wyposażona w najwyższej jakości sprzęty kuchenne, pralko-suszarkę i klimatyzację. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce garażowe w parkingu podziemnym. 

Inspiracją do stworzenia projektu Mennica Residence była podróż do Nowego Jorku - Everestu luksusowych wież mieszkalnych. Umiar, pragmatyzm oraz jakość powodują, że budynki Manhattanu definiują styl miejskich apartamentowców. Dwie wieże flankujące reprezentacyjne wejście w narożu ulic Grzybowskiej i Żelaznej tworzą wyrazistą i charakterystyczną kompozycję przestrzenną. Prosta geometryczna elewacja zaprojektowana jest z materiałów szlachetnych i dobrze starzejących się.  Do dyspozycji mieszkańców jest część wspólna, w której znajduje się siłownia, sale fitness, squash, sala konferencyjna, jacuzzi, sauny.

Rezydencja zlokalizowana jest w zachodniej części śródmieścia Warszawy, pomiędzy ulic Grzybowską i Żelazną.  Jest to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów miasta. W promieniu 5 minut od inwestycji znajdują się między innymi: Pałac Kultury i Nauki. Złote Tarasy, Dworzec Centralny i Ogród Saski.

Cena 16 000 PLN miesięcznie + media (1000 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym, zawiera komórkę lokatorską

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o kontakt z firmą Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 18327
Miasto
Ulica
Dzielnica
Powierzchnia
80 m2
Sypialnie
2
Łazienki
2
Od centrum
1km
Piętro
9
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Data aktualizacji
13-01-2023
Klimatyzacja
Balkon
Telewizja kablowa
Internet
Winda
Ochrona/ dozorca
Schowek
Parking prywatny

Koszty

Ref: 18327
Cena za miesiąc
16 000 PLN
Cena/m2
200 PLN

Cena 16 000 PLN miesięcznie + media (1000 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym, zawiera komórkę lokatorską

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Plan nieruchomości

City: Warszawa Street: Waliców Region: Wola Distance to centre: 1.4 km Level: 9 Price: 16000 PLN Bedrooms: 2 Bathrooms: 2 Size: 80m2 Price/m2: 200 PLN - plan

Przewodnik po dzielnicy Wola

Wola - nowe centrum Warszawy

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.