Nowoczesne, odświeżone i atrakcyjnie zlokalizowane, dwupokojowe mieszkanie w Angel City - Szlak, Kraków - for-rental, ref. 14322 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowoczesne, odświeżone i atrakcyjnie zlokalizowane, dwupokojowe mieszkanie w Angel City


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować świetnie doświetlone, bardzo funkcjonalne i przytulne mieszkanie położone na piątym pietrze w popularnym apartamentowcu Angel City.

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnie 50m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym (wyposażonym między innymi w zmywarkę), sypialni, wygodnej łazienki oraz korytarza. Jest ono bardzo przestronne, optycznie większe dzięki dużym przeszkleniom. Mieszkanie jest świeżo odmalowane i z racji położenia na przedostatniej kondygnacji względnie ciche. Ogrzewanie z sieci MPEC.

Angel City to kompleks budynków o wysokim standardzie znajdujący się w centrum Krakowa. Inwestycja, na którą składa się około 350 mieszkań została ukończona w 2009 roku. Wyposażenie budynków obejmuje: ochronę i portiernię pracującą 24 godziny na dobę, windy, wspólny dziedziniec oraz podziemny parking. W budynku dodatkowo znajduje się siłownia i klub fitness Pure, sklepy oraz inne udogodnienia z branży handlowo-usługowej.

Lokalizacja jest idealna dla osób, które chcą zamieszkać w ścisłym centrum i korzystać z wszystkich atrakcji miasta. Vis a vis inwestycji znajduje się Galeria Krakowska z dziesiątkami sklepów i punktów usługowych, tuż obok siłownia i dworzec kolejowy. W mniej niż dziesięć minut można dotrzeć spacerem do Rynku Głównego lub na kameralny Plac Matejki. Położenie w ścisłym centrum gwarantuje bardzo łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, wokół znajdują się prestiżowe szkoły i uczelnie.

Cena 2100 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (500 PLN) + media (70 PLN)

Prosimy o kontakt z naszym biurem w przypadku zainteresowania ta ofertą.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14322
Inwestycja

Miasto
Kraków

Ulica

Dzielnica

cena
2 100 PLN
(459 EUR)

cena/M2
42 PLN

Powierzchnia
50m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
1km

piętro
5

niedawna aktualizacja
22-10-2020