Na wynajem trzypokojowy apartament z balkonem w prestiżowej inwestycji Apartamenty NOVUM - Rakowicka, Kraków - for-rental, ref. 13133 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Na wynajem trzypokojowy apartament z balkonem w prestiżowej inwestycji Apartamenty NOVUM


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, zupełnie nowe mieszkanie położone w pobliżu Galerii Krakowskiej oraz Dworca Głównego.

Nieruchomość o powierzchni 80 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest nowe, elegancko wykończone z dbałością o detale, w całości umeblowane i wyposażone.

Inwestycja Apartamenty Novum cieszy się ogromnym powodzeniem ze względu na nowoczesną bryłę, estetykę projektu oraz wysoką jakość wykończenia. Wejścia do klatek zaprojektowano z wewnętrznych dziedzińców a nie z ulicy, co zapewnia poczucie większej intymności. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu przyszłych mieszkańców w każdym z kwartałów przewidziano odrębną strefę recepcyjną. Do dyspozycji pozostają również zaaranżowane zielenią tereny wspólne z alejkami i ławeczkami, dziedziniec z oczkami wodnymi oraz dwa place zabaw. Dodatkowo w inwestycji przewidziano miejsca parkingowe na dwóch podziemnych kondygnacjach. W budynku znajduje się rowerownia.

Apartamenty NOVUM to niedawno oddana inwestycja zlokalizowana w samym centrum Krakowa przy ul. Rakowickiej. Mieszkanie znajduje się w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Galerii Krakowskiej. Bliskość komunikacji miejskiej powoduje, że jest to wyjątkowo wygodne miejsce do mieszkania.

Cena 4500 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (700 PLN) + media (100 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym

Serdecznie prosimy o kontakt z naszym biurem w celu obejrzenia mieszkania.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 13133
Inwestycja

Miasto
Kraków

Ulica

Dzielnica

cena
4 500 PLN
(1 048 EUR)

cena/M2
56 PLN

Powierzchnia
80m2

Sypialnie
2

łazienki
1

od centrum
1km

piętro
2

data aktualizacji
02-10-2019