Luksusowy, unikatowy 4-pokojowy apartament z przepieknym widokiem na panoramę miasta w prestiżowej inwestycji Apartamenty Novum - Rakowicka, Kraków - for-rental, ref. 6620 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Luksusowy, unikatowy 4-pokojowy apartament z przepieknym widokiem na panoramę miasta w prestiżowej inwestycji Apartamenty Novum


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May przedstawia na wynajem jeden z najbardziej unikatowych apartamentów w ofercie. Penthouse o powierzchni 116 m2, wykończony i wyposażony w najwyższym standardzie, zlokalizowany w nowoczesnym budynku z podziemnym garażem i windą w centrum Krakowa.

Apartament o powierzchni 116 m2 składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki z wanną i prysznicem, osobnej toalety, garderoby oraz przedpokoju. Apartament jest wykończony w najwyższym standardzie - użyto jedynie naturalnych materiałów, jak np. granitu czy naturalnej włoskiej skóry. Meble oraz stolarka zostały wykonane na zamówienie i zrealizowane zgodnie z autorskim projektem architekta wnętrz. Apartament jest wyposażony w inteligentny system sterowania domem, klimatyzację, doskonałej jakości projektor z zestawem kina domowego, sprzęt audio, lodówkę na wino oraz zamrażarkę z kostkarką do lodu. Dużym atutem prezentowanego apartamentu jest południowo-zachodnia ekspozycja od strony salonu, dzięki której część dzienna mieszkania jest bardzo dobrze doświetlona. Do apartamentu przynależy przestronny taras o powierzchni 23 m2, dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Inwestycja Apartamenty Novum cieszy się dużym powodzeniem ze względu na nowoczesną bryłę, estetykę projektu oraz wysoką jakość wykończenia. Wejścia do klatek zaprojektowano z wewnętrznych dziedzińców a nie z ulicy. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu przyszłych mieszkańców w każdym z kwartałów przewidziano odrębną strefę recepcyjną. Do dyspozycji mieszkańców pozostają zaaranżowane zielenią tereny wspólne z alejkami i ławeczkami, dziedziniec z oczkami wodnymi oraz dwa place zabaw. Dodatkowo w inwestycji przewidziano miejsca parkingowe na dwóch podziemnych kondygnacjach. W budynku znajduje się rowerownia.

Apartamenty NOVUM to niedawno oddana inwestycja zlokalizowana w samym centrum Krakowa przy ul. Rakowickiej. Apartament znajduje się w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Galerii Krakowskiej. Bliskość komunikacji miejskiej powoduje, że jest to wyjątkowo wygodne miejsce do mieszkania.

Cena 7400 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1200 PLN) + media (150 PLN) zawiera komórkę lokatorską + dwa miejsca w parkingu podziemnym (300 PLN )

Serdecznie prosimy o kontakt z naszym biurem w przypadku zainteresowania tą ofertą.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
rezerwacja
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 6620
Inwestycja

Miasto
Kraków

Ulica

Dzielnica

cena
7 400 PLN
(1 619 EUR)

cena/M2
64 PLN

Powierzchnia
116m2

Sypialnie
3

łazienki
2

od centrum
1km

piętro
8

niedawna aktualizacja
26-03-2020