Przestronny i nowoczesny trzypokojowy apartament na Wiślanych Tarasach - Grzegórzecka, Kraków - for-rental, ref. 14317 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Przestronny i nowoczesny trzypokojowy apartament na Wiślanych Tarasach


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May na przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 78 m2 przy ul. Grzegórzeckiej w Wiślanych Tarasach.

Apartament składa się z przestronnego salonu z balkonem i aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz łazienki z prysznicem. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i zostało wykończone w wysokim standardzie. Posiada klimatyzacje, miejsce w garażu podziemnym oraz komórkę lokatorską. Dodatkowo dla mieszkańców jest również dostępna siłownia, sauna oraz jacuzzi.

Wiślane Tarasy to duża, nowoczesna inwestycja w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy Kazimierz. Składa się z 6 nowoczesnych i funkcjonalnych budynków zlokalizowanych na 5-hektarowej działce. Większość mieszkań posiada panoramę zarówno na rzekę Wisłę oraz na piękne krakowskie Stare Miasto. Inwestycja ze względu na swoją popularność jest bardzo prestiżowa. Wykończona jest w najwyższym standardzie, wyposażona w windy, podziemny parking, całodobową ochronę.

Wiślane Tarasy posiadają doskonałą lokalizację, co stanowi niewątpliwy atut inwestycji. Zlokalizowane są na południowy zachód od centrum Krakowa, sąsiadują ze słynną dzielnicą Kazimierz. Niedaleko znajduje się rondo Grzegórzeckie, z dostępem do dużej ilości linii tramwajowych i autobusowych oraz popularne centrum handlowe – Galeria Kazimierz.

Cena 3700 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1150 PLN) + media (150 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym, zawiera komórkę lokatorską

Osoby zainteresowane najmem proszone są o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
nowa cena
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14317
Inwestycja

Miasto
Kraków


Dzielnica

cena
3 700 PLN
(864 EUR)

cena/M2
47 PLN

Powierzchnia
78m2

Sypialnie
2

łazienki
1

od centrum
2km

piętro
Parter

niedawna aktualizacja
09-12-2019