Unikatowy, nowoczesny dom zlokalizowany w prestiżowej części Mokotowa w pobliżu inwestycji Pod Skocznią - Leszczyny, Warszawa - for-rental, ref. 11053 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Unikatowy, nowoczesny dom zlokalizowany w prestiżowej części Mokotowa w pobliżu inwestycji Pod Skocznią


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje przepiękny, nowo wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej w niedalekiej odległości od parku Królikarnia. Dom ze względu na swoją funkcjonalność oraz bliskość parków jest idealny dla pracowników ambasady bądź rodzin z dziećmi.

Nowoczesny, luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 400 m2 jest usytuowany na działce 600 m2 i składa się z trzech poziomów. Na parterze znajduje się część dzienna złożona z aneksu kuchennego, który może zostać oddzielony od salonu drzwiami szklanymi, przestronnego salonu z kominkiem oraz WC dla gości. Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie z prywatnymi łazienkami oraz garderobami.

Na drugim piętrze z kolei znajdują się trzy sypialnie. Sypialnia typu master posiada garderobę oraz prywatną łazienkę. Dwie pozostałe sypialnie mają do dyspozycji wspólną łazienkę z sauną. Na poziomie -1 znajduje się pokój przeznaczony na rozrywkę (kino domowe / siłownię / pokój zabaw dla dzieci), pralnia, kotłownia oraz garaż na dwa samochody. Dom posiada przepiękny ogród z budynkiem gospodarczym o powierzchni 35 m2, w którym znajduje się salon z aneksem kuchennym i łazienką.

Nowo wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej na terenie osiedla z domkami jednorodzinnymi w okolicy licznych ambasad. Dom posiada klimatyzację we wszystkich pokojach i został bardzo funkcjonalnie urządzony.

Zaciszna okolica Mokotowa, wokół zieleń i niska zabudowa domów jednorodzinnych oraz apartamentowców. Popularna lokalizacja znanych ludzi jak również obcokrajowców. Mimo bliskości Puławskiej jest to bardzo cicha, spokojna i bezpieczna okolica. Do metra, tramwaju, autobusu dystans pieszy ok. 10 min. Jest to również doskonała lokalizacja ze względu na bliskość wielu przedszkoli i szkół międzynarodowych.

Cena 22 000 PLN miesięcznie , zawiera dwa garaże + media (1000 PLN)

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 11053
Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
22 000 PLN
(5 165 EUR)

cena/M2
39 PLN

Powierzchnia
570m2

Sypialnie
5

łazienki
4

od centrum
5km

rozmiar działki
850m2

data aktualizacji
28-03-2019