Zamoyskiego 30 - Inwestycja w aktywnym sercu Krakowa odpowiadająca potrzebom klientów szukających spokoju - Jana Zamoyskiego, Kraków - Zobacz szczegóły, ref. 11162 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Zamoyskiego 30 - Inwestycja w aktywnym sercu Krakowa odpowiadająca potrzebom klientów szukających spokoju


Zdjęcia inwestycji Zamoyskiego 30

Zamoyskiego 30

Nietuzinkowa, nowa nieruchomość w sercu miasta, ze wszystkimi atrakcjami i udogodnieniami na wyciągnięcie ręki to odpowiedź dla osób poszukujących własnego lokum lub inwestycji przynoszącej ponadprzeciętny zwrot. Inwestycja zostanie oddana do użytku latem 2018 r.

Apartamenty

Na inwestycje składają się 22 mieszkania o powierzchni między 35 i 102 metrów kwadratowych, znajdujące się na sześciu kondygnacjach, z oknami na ulice Zamoyskiego i Krzemionki oraz obszerny dziedziniec. Podziemny parking i przechowalnie rowerów dopełnia potrzeb aktywnych oraz wymagających inwestorów. Pakiety wykończeniowe w trzech standardach dopasowanych do indywidualnych potrzeb pozwalają na stworzenie oryginalnej aranżacji lokum. Na parterze znajdują się dwa lokale użytkowe (jeden mały i jeden duży), w których mieścić się mogą sklepy, biura lub restauracje, oba z wejściem od strony ulicy Zamoyskiego.

Lokalizacja

Lokalizacja Zamoyskiego 30 jest jedyna w swoim rodzaju, łączy centrum spokojnej i cichej dzielnicy mieszkalnej Stare Podgórze, na zboczu wzgórza Krzemionki z bliskością serca miasta. Sąsiedztwo Parku Bednarskiego umożliwia prowadzenie aktywnego trybu życia jak i daje możliwość wybrania się na relaksujący spacer, jednocześnie zaledwie kilka minut dzieli nas od ulicy Kalwaryjskiej i Rynku Podgórskiego. Korzystając z kładki Bernatka nad Wisłą możemy na piechotę w ciągu 10 minut dojść na Kazimierz z jego niepowtarzalnym klimatem, który tworzą lokalne restauracji oraz bary. Rynek Główny to zaledwie 10 minut samochodem lub tramwajem, podobnie jak dwa krakowskie centra handlowe: Galeria Kazimierz i Bonarka.

Dodaj swoją nieruchomość w Zamoyskiego 30
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
oferta nr 11162
status
Istniejący

Miasto
Kraków

Ulica
Jana Zamoyskiego

Dzielnica
Podgórze

cena sprzedaży od
325 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
9 700 PLN

cena wynajmu od
2 100 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
60 PLN

ilość mieszkań
24

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
5