Villa Rudawa - kameralna inwestycja z nowoczesną architekturą - Piotra Borowego, Kraków - Zobacz szczegóły, ref. 13026 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Villa Rudawa - kameralna inwestycja z nowoczesną architekturą


Zdjęcia inwestycji Villa Rudawa

Villa Rudawa

Inwestycja

Villa Rudawa to kameralny budynek charakteryzujący się wysoką jakością wykończenia. Atutem inwestycji jest elegancja i nowoczesna architektura, która idealnie komponuje się z niską zabudową na Woli Justowskiej. Budynek jest ogrodzony i wyposażony w cichobieżne windy.

Apartamenty

Mieszkania ulokowane są na 2ch poziomach i mierzą od 38m2 do nawet 300m2. Apartamenty znajdujące się na parterze mają dostęp do ogródków, mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne tarasy i balkony. Dodatkowo do każdej nieruchomości przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Lokalizacja Inwestycja znajduje się w centralnej części Woli Justowskiej, która w dalszym ciągu pozostaje najbardziej prestiżową i jednocześnie zieloną dzielnicą Krakowa. W bliskiej odległości od inwestycji znajduje się rzeka Rudawa, a także przystanki komunikacji miejskiej, sklepy i restauracje. Wola Justowska położona jest niedaleko centrum miasta i jednocześnie zachwyca bogactwem przyrody i dostępnością miejsc rekreacyjnych.

Dodaj swoją nieruchomość w Villa Rudawa
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
oferta nr 13026
status
Istniejący

Miasto
Kraków

Ulica
Piotra Borowego

Dzielnica
Zwierzyniec

cena sprzedaży od
424 010 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
11 400 PLN

cena wynajmu od
Zapytaj o cenę

ilość mieszkań
16

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
2