Luksusowe apartamenty na sprzedaż w wyjątkowej inwestycji "Pod Złotym Globem" - Krótka, Kraków - Zobacz szczegóły, ref. 4359 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Luksusowe apartamenty na sprzedaż w wyjątkowej inwestycji "Pod Złotym Globem"


Zdjęcia inwestycji Pod Złotym Globem

Pod Złotym Globem

Inwestycja "Pod Złotym Globem" to luksusowy apartamentowiec zlokalizowany w samym centrum Krakowa. Stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientów, nie ma sobie równych na krakowskim rynku nieruchomości


Informacje o inwestycji

Do budowy Rezydencji "Pod Złotym Globem” wykorzystano materiały najwyższej jakości. Do wykończenia budynku wykorzystano głównie granit, marmur, mosiądz, szkło hartowane oraz elementy dekoracyjne z onyxu i trawertynu.
Rezydencja będzie wyposażona w takie udogodnienia jak: solary słoneczne czy stację uzdatniania wody.
Duży nacisk kierowany jest na bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców. Dwie recepcje, całodobowa ochrona i inteligentny system BMS, wspomagający zachowanie bezpieczeństwa generuje oszczędności eksploatacyjne.
W budynku znajduje się także wielostanowiskowy podziemny parking.


Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest w samym Centrum Krakowa, nieopodal Kościoła Mariackiego, starego Barbakanu i Rynku Głównego, w miejscu o wyjątkowym znaczeniu historycznym, kulturowym i społecznym.
Rezydencja zlokalizowana jest przy Placu Matejki, w miejscu zwanym kiedyś Małą Florencją na rogu uliczek Krzywej i Krótkiej. Mieści się o krok od Plant, parku otaczającego zielenią Stare Miasto.
W pięć minut można stamtąd dojść na Rynek Główny - największy plac średniowiecznej Europy - i znaleźć się w cieniu Sukiennic i Ratuszowej Wieży.


Podsumowanie

Hamilton May specjalizuje się w obrocie nieruchomościami o wysokim standardzie, zlokalizowanymi w centrum Krakowa. Inwestycja Pod Złotym Globem doskonale wpisuje się w ten profil. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz apartamentów dostępnych na sprzedaż. Zapraszamy do kontaktu.

Dodaj swoją nieruchomość w Pod Złotym Globem
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
oferta nr 4359
status
Istniejący

Miasto
Kraków

Ulica
Krótka

Dzielnica
Stare Miasto

cena sprzedaży od
560 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
12 300 PLN

cena wynajmu od
2 200 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
55 PLN

ilość mieszkań
41

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
7

Podobne inwestycje

Inwestycje w pobliżu