Komfortowe mieszkania w północnej częci Krakowa - Wolfganga Amadeusa Mozarta, Kraków - Zobacz szczegóły, ref. 7784 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Komfortowe mieszkania w północnej częci Krakowa


Zdjęcia inwestycji Osiedle Mozarta

Osiedle Mozarta

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania na os. Mozarta.

Osiedle powstawało w latach 2005-2009, wzdłuż ulicy Siewnej, Bochenka oraz Polnej. Inwestorem jest Spółka Mieszkaniowa Salwator, wykonawcą FB Stalbud. Projekt wykonało biuro architektoniczne DDJM, które zostało nagrodzone tytułem Krakowskiego Architekta Roku 2008.

Osiedle Mozarta zostało wyróżnione przez krakowskie Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań prestiżową nagrodą Złotego Sokoła.

Apartamenty

Inwestycja składa się z 600. mieszkań o powierzchni 24 do 150 m2. Są to kameralne, niskie budynki o przyjaznej i funkcjonalnej architekturze. Osiedle Mozarta charakteryzuje się licznymi udogodnieniami dla mieszkańców: posiada garaż podziemny, plac zabaw dla najmłodszych, przystosowane też jest dla osób niepełnosprawnych. W sąsiedztwie znajdują się tereny zielone.

Lokalizacja

Osiedle Mozarta usytuowane jest w północnej części Krakowa w dzielnicy Prądnik Biały. Przy inwestycji istnieje dobrze rozbudowana komunikacja miejska, w głównej mierze obsługiwane przez autobusy. Nieopodal znajduje się droga nr 7, która gwarantuje szybkie wydostanie się z miasta w kierunku Warszawy.

Dodaj swoją nieruchomość w Osiedle Mozarta
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
oferta nr 7784
status
Istniejący

Miasto
Kraków

Ulica
Wolfganga Amadeusa Mozarta

Dzielnica
Prądnik Biały

cena sprzedaży od
240 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
6 300 PLN

cena wynajmu od
2 000 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
27 PLN

ilość mieszkań
618

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
7

Podobne inwestycje

Inwestycje w pobliżu