Kameralny budynek apartamentowy inspirowany dziełami Gustava Klimta - Kazimierzowska, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 7845 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Kameralny budynek apartamentowy inspirowany dziełami Gustava Klimta


Zdjęcia inwestycji Klimt House

Klimt House

Klimt House to nowoczesna, wykonana z dbałością o detale inwestycja mieszkaniowa w sercu Starego Mokotowa, doskonale korespondująca z piękną, historyczną okolicą.


Klimt House

Klimt House to elegancki i bardzo prestiżowy apartamentowiec, odznaczający się doskonałą lokalizacją i wyjątkowym rysem architektonicznym. Inspiracją zarówno dla wyglądu jaki i samej nazwy inwestycji jest postać Gustava Klimta - artysty tworzącego w okresie wiedeńskiej secesji. Motywy nawiązujące do dzieł Klimta widoczne są w częściach wspólnych budynku. Dodatkowo o unikatowości projektu stanowi wykorzystanie wyjątkowo wytwornych materiałów, budzących skojarzenia podobne do dzieł samego Klimta, a więc elegancji, zmysłowości oraz wrażliwości na kolor. W budynku znajduje się tzw. strefa relaksu, na którą składa się siłownia, sauna oraz pomieszczenia relaksacyjne, z których korzystać mogą wyłącznie mieszkańcy tego wyjątkowego apartamentowca.


Klimt House - Lokalizacja

Klimt House znajduje się w samym centrum Starego Mokotowa, na cichej ulicy Kazimierzowskiej. Apartamentowiec jest zintegrowany z otaczającymi go przedwojennymi kamienicami - cała okolica odznacza się natomiast niezrównaną atmosferą. Klimt House to idealny wybór dla wszystkich poszukujących możliwości odpoczynku w otoczeniu natury. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się park Dreszera, Pole Mokotowskie, park Morskie Oko i plac Słonimskiego. Mokotów odznacza się doskonale rozwiniętą siecią połączeń komunikacyjnych.


Klimt House - Apartamenty

W inwestycji znajduje się 60 mieszkań w metrażach od 40 do 190 m2, ulokowanych na jednej z sześciu kondygnacji. Wyjątkowy standard wykończenia mieszkań i eleganckie części wspólne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających najemców.

Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat inwestycji Klimt House.

Dodaj swoją nieruchomość w Klimt House
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 7845
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Kazimierzowska

Dzielnica
Mokotów

cena sprzedaży od
1 600 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
16 000 PLN

cena wynajmu od
3 300 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
75 PLN

ilość mieszkań
60

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
6