Nowoczesne apartamenty przy Parku Lotników Polskich - Jana Pawła II, Kraków - Zobacz szczegóły, ref. 6618 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowoczesne apartamenty przy Parku Lotników Polskich


Zdjęcia inwestycji Eldorado

Eldorado

Osiedle Eldorado położone jest bezpośrednio przy Parku Lotników Polskich, w jego północnej części. Z drugiej strony graniczy z Muzeum Lotnictwa. Wraz z sąsiednimi budynkami Moje Eldorado tworzy unikalny w skali Krakowa kompleks mieszkaniowy o najwyższych walorach architektonicznych i lokalizacyjnych. Całość składa się z dziewięciu budynków wielorodzinnych, w których jest 470 mieszkań.

Wraz z pobliską infrastrukturą sportową i placami zabaw dla dzieci stwarza to przyszłym mieszkańcom osiedla idealne warunki dla wypoczynku i uprawiania sportu.

Pięciopiętrowy budynek mieści 45 funkcjonalnych apartamentów o metrażu od 26 do 150 m2, lokale komercyjne na parterze oraz garaż podziemny połączony windą z wyższymi kondygnacjami.

Budynek jest chroniony i monitorowany 24/7.

Inwestycję cechuje dbałość i dopracowanie każdego detalu, a zastosowane najwyżej jakości materiały zapewnią bezpieczeństwo, komfort oraz oszczędność w eksploatacji.


Lokalizacja

Realizowany apartamentowiec usytuowany jest u zbiegu ulic Grzegórzeckiej i Daszyńskiego.

Położenie inwestycji bez wątpienia jest jednym z jej największych atutów. Bliskość historycznego centrum Krakowa, Bulwarów Wiślanych oraz sąsiedztwo malowniczej dzielnicy Kazimierz to walory, które trudno przecenić.

Lokalizacja zapewnia jednocześnie łatwy dostęp do centrum Krakowa, a także wygodne zakupy i rozrywkę – w bliskim sąsiedztwie Osiedla jest kilka centrów handlowych (Krokus, Plaza, M1, CH Czyżyny), rozrywkowych (Multikino, Cinema City, Park Wodny, Park Doświadczeń,), a także szkoły, przedszkola, dwie uczelnie wyższe, przychodnie, apteka i kościół. W odległości 750m powstaje Hala Widowiskowo-Sportowa.

Apartamenty

Apartamenty dostępne są w zróżnicowanych rozkładach - od mieszkań typu studio, po 3 pokojowe. W budynku znajdują się mieszkania z balkonami. W każdym apartamencie zamontowano klimatyzację.

Dodaj swoją nieruchomość w Eldorado
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
oferta nr 6618
status
Istniejący

Miasto
Kraków

Ulica
Jana Pawła II

Dzielnica
Czyżyny

cena sprzedaży od
215 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
7 500 PLN

cena wynajmu od
1 600 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
46 PLN

ilość mieszkań
470

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
5

Podobne inwestycje

Inwestycje w pobliżu