Apartamenty na sprzedaż i wynajem w inwestycji Apartamenty Wilanowska - Osiedle Ażurowych Okiennic - Aleja Wilanowska, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 5343 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Apartamenty na sprzedaż i wynajem w inwestycji Apartamenty Wilanowska - Osiedle Ażurowych Okiennic


Zdjęcia inwestycji Apartamenty Wilanowska

Apartamenty Wilanowska

Hamilton May prezentuje inwestycję Apartamenty Wilanowska - Osiedle Ażurowych Okiennic zlokalizowaną na pograniczu Mokotowa i Wilanowa.


Apartamenty Wilanowska

Apartamenty Wilanowska zrealizowane zostały przez firmę Rogowski Development według projektu pracowni JEMS Architekci.

Inwestycja składa się z 2 etapów. Budowa 1. części rozpoczęła się w 2009 r. Etap 2. został ukończony w drugiej połowie 2014 r. W sumie osiedle liczy ok. 470 mieszkań.

Od strony Al. Wilanowskiej usytuowane są najwyższe, 6-piętrowe budynki. Dalej, idąc w głąb osiedla zabudowa obniża się. Osiedle obejmuje łącznie teren o powierzchni ok. 20 000 m2. Wewnątrz osiedla znajduje się park i przestrzeń rekreacyjna. Przeszklone elewacje budynków przysłonięte są charakterystycznymi, ażurowymi okiennicami, od których nazwę wziął cały kompleks.


Lokalizacja Apartamentów Wilanowska

Osiedle od południa sąsiaduje z zespołem parkowo-pałacowym i Potokiem Służewieckim, a od północy ze zmodernizowaną Aleją Wilanowską, co zapewnia sprawne połączenie komunikacyjne z centrum miasta. Blisko inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, a stacja metra Wilanowska oddalona jest o 3 przystanki. W okolicy znajdują się liczne przedszkola i szkoły, sklepy, restauracje oraz Pałac w Wilanowie.


Apartamenty w inwestycji Apartamenty Wilanowska

W inwestycji znajduje się ok. 470 lokali o powierzchni od 40 do ok. 320 m2. Lokale wyposażone są w panoramiczne okna i w zależności od standardu budynku: dedykowane okablowanie instalacji inteligentnego domu, klimatyzację poszczególnych pomieszczeń, instalacje kominkowe czy wideofony. Na najwyższych kondygnacjach zaprojektowano największe mieszkania, do których będą przynależały tarasy na dachu. W najniższych budynkach sąsiadujących z zielonymi terenami położonymi przy Potoku Służewieckim, znajdują się dwupoziomowe penthousy o powierzchni do 320 mkw. i wysokości do 3,4 m.


Ogólne informacje

Inwestycja Apartamenty Wilanowska to jedna z ciekawszych propozycji dla osób poszukujących mieszkania w południowej części miasta. Kameralne budynki zachwycają swoją oryginalnością i elegancją, a okolica ciszą i spokojem.

Osoby zainteresowane mieszkaniami w tej inwestycji zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Dodaj swoją nieruchomość w Apartamenty Wilanowska
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 5343
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Aleja Wilanowska

Dzielnica
Warszawa

ilość mieszkań
470

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
6

Podobne inwestycje

Inwestycje w pobliżu