Klimatyczne i wysokiej jakości Apartamenty Sowiniec na Woli Justwoskiej - Wiosenna, Kraków - Zobacz szczegóły, ref. 9584 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Klimatyczne i wysokiej jakości Apartamenty Sowiniec na Woli Justwoskiej


Zdjęcia inwestycji Apartamenty Sowiniec

Apartamenty Sowiniec

Inwestycja Apartamenty Sowiniec

Apartamenty Sowiniec to luksusowa inwestycja składająca się z 14 budynków apartamentowych oraz jednorodzinnych, przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów.

Apartamenty

Teren jest monitorowany i ogrodzony. Swoją wyjątkowość Apartamenty Sowiniec zawdzięczają wyjątkowym ogrodom japońskim, które przynależą do apartamentów zlokalizowanych na parterze. Inwestycja położona jest przy ul. Wiosennej, na Woli Justowskiej, jednej z najbardziej ekskluzywnych i zielonych części Krakowa.

Lokalizacja

Wola Justowska jest marką samą w sobie – od zawsze kojarzy się z luksusem, prestiżem, wyjątkowością. Otoczona Lasem Wolskim, z jego najwyższym wzgórzem Sowiniec, doskonale skomunikowana z krakowskim Rynkiem i ważnymi punktami – lotniskiem w Balicach, obwodnicą, biznesowym centrum – jest wymarzonym miejscem dla osób potrzebujących ciszy natury i bliskości miasta. Atrakcyjności miejsca dopełnia lokalna infrastruktura oraz bardzo dobra komunikacja, dzięki której szybko można się dostać do najważniejszych miejsc w Krakowie.

Dodaj swoją nieruchomość w Apartamenty Sowiniec
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
oferta nr 9584
status
Istniejący

Miasto
Kraków

Ulica
Wiosenna

Dzielnica
Zwierzyniec

cena sprzedaży od
538 135 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
8 500 PLN

cena wynajmu od
Zapytaj o cenę

ilość mieszkań
60

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
2

Inwestycje w pobliżu