Angel Plaza - prestiżowa i ekskluzywna inwestycja mieszkaniowa położona w samym sercu Krakowa, w sąsiedztwie Wisły - Zwierzyniecka, Kraków - Zobacz szczegóły, ref. 3764 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Angel Plaza - prestiżowa i ekskluzywna inwestycja mieszkaniowa położona w samym sercu Krakowa, w sąsiedztwie Wisły


Zdjęcia inwestycji Angel Plaza

Angel Plaza

Hamilton May oferuje szeroki wybór mieszkań na wynajem i sprzedaż w inwestycji Angel Plaza, jednego z najbardziej rozpoznawalnych apartamentowców w Krakowie i ulubionego miejsca zamieszkania najemców korporacyjnych i biznesowych.


Inwestycja Angel Plaza

Angel Plaza jest jedną z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkalnych w centrum Krakowa. Została ona ukończona w 2007 roku i składa się z około 180 mieszkań, oraz kilku lokali użytkowych na parterze. Najważniejszymi zaletami są: wysokie bezpieczeństwo z 24 godzinnym nadzorem portiera, windy oraz podziemny parking. Wszystkie apartamenty są klimatyzowane. Mieszkańcy mogą również skorzystać z doskonale wyposażonej siłowni i jacuzzi znajdującego się w budynku.


Lokalizacja Angel Plaza

Angel Plaza położone jest przy ul. Zwierzynieckiej, w pobliżu Wisły, Wawelu, oraz równolegle do hotelu Sheraton. Ta doskonała lokalizacja zapewnia świetny dostęp do atrakcji Starego Miasta i bulwarów wiślanych, z dużą ilością sklepów, szkół i przystanków publicznego transportu w zasięgu ręki.


Opis apartamentów w Angel Plaza

Wykończenie niemalże wszystkich apartamentów jest w równie wysokim standardzie, z dobrej jakości materiałami i detalami w każdym lokalu. Lokalizacja i standard inwestycji Angel Plaza czyni ją niezwykle popularną, zarówno pośród najemców jak i inwestorów, którzy z łatwością wynajmują zakupione apartamenty.


Ogólne informacje o Angel Plaza

Podobnie, jak w każdej inwestycji mieszkaniowej w Polsce, istnieje pewne zróżnicowanie cen ze względu na położenie apartamentów w kompleksie, dostępnych zarówno na wynajem i sprzedaż. Zgodnie ze standardem, apartamenty na niższych piętrach są wyceniane niżej ze względu na brak widoków i słabszego dostępu światła i są czasem wykorzystywane jako biura. Naturalnie, na wyższych piętrach Angel Plaza, apartamenty posiadają jedne z najlepszych widoków na rzekę i zamek, posiadają duże tarasy na dachu, w związku z czym, osiągają najwyższe ceny.

Dodaj swoją nieruchomość w Angel Plaza
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
oferta nr 3764
status
Istniejący

Miasto
Kraków

Ulica
Zwierzyniecka

Dzielnica
Stare Miasto

cena sprzedaży od
350 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
12 000 PLN

cena wynajmu od
1 750 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
65 PLN

ilość mieszkań
170

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
6

Inwestycje w pobliżu