+48 12 426 51 26 (Kraków) +48 602 453 713 (Warszawa)
Mieszkania na wynajem na osiedlu Hubertus

Mieszkania na wynajem na osiedlu Hubertus

Ceny od: 43 PLN/m2

Mieszkania na wynajem na osiedlu Hubertus


Ref 6818
Cena:
5,000 PLN (1,174 EUR)
Powierzchnia:
100m2
Pokoje:
4

Hamilton May prezentuje przestronny apartament zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Hubertus.

Ostatnio wynajęte:

Nowoczesny i cichy trzy pokojowy apartament w pobliżu Galerii Mokotów

Warszawa, Mokotów, Obrzeżna

Cena:
3,900 PLN (915 EUR)
Powierzchnia:
84m2
Pokoje:
3

Hamilton May z przyjemnością prezentuje swoim klientom komfortowy trzypokojowy apartament na wynajem położony na Mokotowie w prestiżowej inwestycji Hubertus.

Apartament w inwestycji Hubertus z jedną sypialnią przy ul. Obrzeżnej

Warszawa, Mokotów, Obrzeżna

Cena:
4,000 PLN (939 EUR)
Powierzchnia:
60m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność zaoferować przyjemnie urządzony apartament z jedną sypialnią na Mokotowie w pobliżu Galerii Mokotów. Apartament jest idealną propozycją dla singla lub pary osób...

Dwupokojowy apartament z tarasem w inwestycji Hubertus

Warszawa, Mokotów, Obrzeżna

Cena:
2,900 PLN (681 EUR)
Powierzchnia:
46m2
Pokoje:
2

Hamilton May z przyjemnością prezentuje swoim klientom komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na wynajem, położone na Mokotowie w prestiżowej inwestycji Hubertus.

Osiedle Hubertus to kompleks mieszkaniowy składający się z sześciu głównych budynków mieszkalnych o zróżnicowanej wysokości (do 10 pięter) oraz jednego kameralnego - liczącego zaledwie 11 mieszkań. Na terenie osiedla znajduje się również dwupoziomowy podziemny garaż, w którym działa serwis samochodowy, przeznaczony wyłącznie do obsługi aut mieszkańców. Cały kompleks zaprojektowany został na wzór małego miasteczka - zielone patia, usytuowane wewnątrz każdego kwartału mieszkalnego inwestycji, starannie zagospodarowana przestrzeń między poszczególnymi budynkami oraz parkowa promenada z kameralnymi miejscami wypoczynku i funkcjonalnymi placykami zabaw dodają osiedlu uroku.

Bezpieczeństwu mieszkańców ma służyć także system monitoringu, wideodomofony oraz wykorzystanie magnetycznych kart dostępu do klatek schodowych. Do zwiększenia komfortu mieszkańców przyczynia się natomiast wprowadzenie usług concierge – asystentów, gotowych do pomocy mieszkańcom w realizacji spraw mieszkańców.

Inwestycja zlokalizowana jest na Służewcu przy ulicy Obrzeżnej 1. W pobliżu znajduje się Galeria Mokotów, centrum biznesu - Mokotów Business Park, a w bezpośrednim sąsiedztwie odnajdziemy również jeden z najpiękniejszych w Europie Tor Wyścigów Konnych na Służewcu, który widać z okien wielu mieszkań.
Doskonałe połączenie komunikacyjne tej części Służewca z dowolnym miejscem w Warszawie, zapewnia mieszkańcom osiedla Hubertus bliskość kilku linii autobusowych i tramwajowych, stacji metra oraz głównych arterii miasta.

Dodaj swoją nieruchomość w Osiedle Hubertus
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: 12 426 51 26
Szczegóły inwestycji
Status
Gotowe

Ulica
Obrzeżna

Region
Służewiec

Cena wynajmu od
1,800 PLN
(423 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
50 PLN

Ilość mieszkań
200

Od centrum
6km

Wszystkich pięter
10