+48 12 426 51 26 (Kraków) +48 22 428 16 15 (Warszawa)
Mieszkania i Domy na sprzedaż na Saskiej KÄpie

Mieszkania i Domy na sprzedaż na Saskiej Kępie

Mieszkania i Domy na sprzedaż na Saskiej Kępie (1)


Sortuj po:

Ref 11253
Cena:
1,955,000 PLN (447,901 EUR)
Powierzchnia:
115m2
Pokoje:
3

Unikatowy apartament z jedną sypialnią, położony w sercu Saskiej Kępy, która słynie jako wyjątkowe miejsce w stolicy. Niepowtarzalny urok i charakter tej dzielnicy doceniło już wielu...

Ostatnio sprzedane:

Luksusowy, unikatowo wykończony apartament inspirowany Bliskim Wschodem

Warszawa, Saska Kępa, Niekłańska

Cena:
4,050,000 PLN (927,878 EUR)
Powierzchnia:
204m2
Pokoje:
6

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować spektakularnie udekorowany apartament z ogrodem, mieszczący się w cichym rejonie Warszawy - na Saskiej Kępie.

Hamilton May prezentuje aktualne oferty sprzedaży mieszkań i domów na Saskiej Kępie.


Rynek nieruchomości na Saskiej Kępie

Saska Kępa to najbardziej pożądana i ekskluzywna część Pragi-Południe, historycznej dzielnicy Warszawy, znanej z doskonale zachowanej architektury międzywojennej. Nienaruszona podczas wojny, stała się w ostatnich latach enklawą artystów i miłośników sztuki.

Saska Kępa to zachowana przed skutkami II Wojny Światowej, willowa dzielnica, otoczona licznymi terenami zielonymi. Znajduje się tu wiele zabytków i ambasad (m.in. ambasady Niemiec, Argentyny czy Portugalii), a oklica należy do najbardziej urokliwych w całej Warszawie.

Na prawym brzegu Wisły znajdują się również Warszawskie ZOO oraz plaża nad Wisłą, a także Stadion Narodowy, wszystkie w niedalekiej odległości


Nieruchomości na Saskiej Kępie

Obszar Saskiej Kępy to przede wszystkim osiedla willowe. Ponadto ostatnie lata to czas pojawiania się nowych inwestycji mieszkaniowych, które wzbogacają wygląd Saskiej Kępy o nowoczesność i nutę dynamiki. Średnie ceny mieszkań w nowych budynkach wahają się od 8000 do 12000 PLN/m2, zależnie od standardu i dokładnej lokalizacji.